Lara Gessler jest w ciąży! Poruszające nagranie

Lara Gessler opublikowała w sieci nagranie, na którym chwali się ciążowym brzuchem. Córka słynnej restauratorki i jej mąż spodziewają się drugiego dziecka.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Lara Gessler została mamą w październiku 2020 roku. Kiedy na świat przyszła Nena, jej życie zmieniło się na dobre. I choć niektórzy spodziewali się, że córka Magdy Gessler będzie raczej unikać opowiadania o macierzyństwie i pokazywania twarzy swojej pociechy, bardzo chętnie dzieli się z fankami macierzyńskimi poradami, a mała Nena jest główną gwiazdą jej social mediów. Niebawem może się to zmienić, ponieważ Lara zakomunikowała właśnie, że spodziewa się drugiego dziecka.

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała nagranie. Piękne krągłości

Z okazji urodzin męża Lara Gessler pokusiła się o opublikowanie uroczego wideo, na którym Piotr Szeląg trzyma na rękach córkę. Nagle podchodzi do nich celebrytka, trzymając się za brzuch!

+1. Dzięki tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat, Piotr! - czytamy pod postem.
 

Pod instagramowym wpisem nie zabrakło gratulacji. Fani Lary są zachwyceni radosną nowiną. O komentarz pokusiły się nawet znane koleżanki celebrytki.

Ale super! - wykrzyczała Olga Frycz.
Pięknie! Gratulacje - dodała Monika Mrozowska.
Omg, cudownie! - stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.

Redakcja Plotka również śle najszczersze gratulacje. Lara, dużo siły i zdrowia!

Lara Gessler - życie prywatne

Piotr Szeląg jest drugim mężem Lary Gessler. Wcześniej celebrytka związana była z Pawłem Ruczem, za którego wyszła w 2017 roku. Z perspektywy czasu decyzja o szybkim rozwodzie była idealną. Córka słynnej restauratorki odnalazła prawdziwą miłość, za którą zdecydowała się na założenie rodziny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.