Olga Bołądź przestrzega przed "narcyzami" i "dupkami". Maffashion nie powstrzymała się od komentarza

Była partnerka Sebastiana Fabijańskiego, Olga Bołądź, poleca książkę o narcyzach. Dostrzegła w sobie główną bohaterkę. Maffashion nie mogła powstrzymać się od komentarza.

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego wywołało prawdziwą medialną burze. Do tej pory nie do końca wiadomo, kto jest winny rozstania. Zarówno Julia Kuczyńska, jak i jej były narzeczony mieli ponoć dopuszczać się zdrad. Głos w sprawie zabrała już Rafalala, a także rzekomy kochanek influencerki.

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Tak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza, własna siłownia i nowoczesne sprzętyTak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza i własna siłownia

Kilka dni temu na Pudelku ukazał się wywiad z Sebastianem Fabijańskim, w którym aktor opowiedział o kryzysie w związku z Maffashion zaraz po narodzinach dziecka. W tamtym czasie czuł się "odrzucony seksualnie". Jego wypowiedź oburzyła internautów.

Sebastian Fabijański przez jakiś czas był związany z Olgą Bołądź. Aktorzy szybko postanowili ze sobą zamieszkać, a w 2017 roku zaręczyli się. Relacja nie przetrwała ze względu na nieustające kłótnie. W rozmowie z Karolem Paciorkiem, Sebastian Fabijański przyznał się, że po śmierci ojca skupił negatywne emocje na drugiej połówce. Oficjalne wieści o rozstaniu pojawiły się w 2018 roku.

Karolina Korwin Piotrowska poleca książkę o narcyzach. Do lektury zachęciła Maffashion

Ostatnio Karolina Korwin Piotrowska poleciła lekturę "Sieci Narcyza" autorstwa Agaty Zych. Olga Bołądź postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami, bowiem dostrzegła siebie w głównej bohaterce Emi. Przestrzegła inne kobiety przed narcyzami, którzy doskonale manipulują emocjami. 

Emi to każda z nas. Uwaga, narcyz to wieczny łowca i może dopaść też ciebie. Cieszę się, że Agata napisała tę książkę. Dziewczyny, ostrzegajmy się przed dupkami i nie pozwólmy im manipulować naszymi emocjami. Nastawmy radary i uczmy się kochać siebie i fajnych facetów. Jesteśmy tego warte - pisała Olga Bołądź.
 

Pod postem szybko pojawił się komentarz Maffashion. Stwierdziła, że mimo sporego doświadczenia z tego typu mężczyznami, przyszła pora, aby zdecydowanie bardziej zagłębić się w temat.

Już niby wszystko wiem (szkoda, że dopiero teraz). Czas przeczytać więcej - pisała Maffashion.

Sebastian Fabijański i Maffashion już nie są razem. To nie pierwsze medialne rozstanie aktoraFabijański i Maffashion już nie są razem. To nie pierwsze medialne rozstanie aktora

Przypominamy, że Sebastian Fabijański i Maffashion pierwszy raz byli widywani pod koniec 2019 roku. Szybko się zaręczyli, jednak tę informację infuencerka potwierdziła dopiero dwa lata później. Para spędziła razem lockdown, a 10 września 2020 roku powitali na świecie Bastiana.

Więcej o: