Ujawniono przyczynę śmierci Ivany Trump

Ivana Trump zmarła 14 lipca 2022 roku. Agencja Reutera poinformowała, co było powodem zgonu pierwszej żony Donalda Trumpa.

Ivana Trump została znaleziona w swojej luksusowej posiadłości przez gosposię, która zobaczyła ją nieprzytomną i od razu wezwała pogotowie. "Daily Mail" sugerowało, że 73-latka doznała ataku serca, a później prawdopodobnie spadła ze schodów. Już jednak nie ma wątpliwości, co ostatecznie doprowadziło do zatrzymania akcji serca.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Ivana Trump nie żyje. Znana przyczyna śmierci

Jak informuje agencja Reutera, która cytuje komunikat Biura Głównego Egzaminatora Medycznego w Nowym Jorku (OCME), Ivana Trump zginęła w wyniku wypadku po doznaniu urazów w obrębie tułowia. 

Ekspert medyczny ustalił, że przyczyną jej śmierci był wypadek spowodowany tępym uderzeniem w tułów. Po wydaniu tego oświadczenia OCME nie będzie dalej komentować śledztwa - poinformowało biuro.

Policja poinformowała, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich w zdarzeniu. A to może oznaczać, że Trump spadła ze schodów i zmarła na skutek poniesionych obrażeń. 

Ivana Trump była pierwszą żoną Donalda Trumpa

Ivana Trump za byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa wyszła w 1977 roku. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 1992 roku. W ostatnich latach Ivana miała bardzo dobre relacje z byłym mężem. W swojej książce "Raising Trump" napisała, że rozmawiała z Donaldem Trumpem kilka razy dziennie, gdy ten był prezydentem Stanów Zjednoczonych. W 2016 roku w wywiadzie dla "New York Post" stwierdziła jednak, że nie z wszystkimi decyzjami politycznymi byłego męża się zgadzała.

Zobacz też: Była żona Trumpa mówi, że to ona jest "pierwszą damą". Melania Trump OSTRO reaguje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.