Była żona Trumpa mówi, że to ona jest "pierwszą damą". Melania Trump OSTRO reaguje

Była żona Trumpa, Ivana Trump, zirytowała Melanię Trump. Obecna żona prezydenta USA wydała w tym celu specjalne oświadczenie.

Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa wystąpiła ostatnio w śniadaniówce "Good Morning America" w telewizji ABC. W programie promowała swoją książkę "Wychowując Trumpa" i mówiła o sobie per "pierwsza dama".

Mam bezpośredni numer do Białego Domu, ale nie chcę do niego (Trumpa - przyp. red.) tam dzwonić, bo jest tam Melania. Nie chcę powodować zazdrości czy czegoś takiego, bo tak naprawdę to ja jestem pierwszą żoną Trumpa, tak. Jestem pierwszą damą, okej? - tłumaczyła. 

Słowa te najwyraźniej dotarły do Melanii Trump, która postanowiła w tym celu (poprzez swoją rzeczniczkę) wydać specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Pani Trump uczyniła Biały Dom domem dla Barrona i prezydenta. Uwielbia mieszkać w Waszyngtonie i rola pierwszej damy jest dla niej zaszczytem. Planuje używać swojego tytułu i pozycji do pomocy dzieciom, a nie sprzedawania książek - czytamy. 
W wypowiedzi byłej żony Trumpa nie ma żadnej treści. Jest ono podyktowane niestety wyłącznie poszukiwaniem uwagi i potrzebą rozgłosu - dodała.

Wygląda na to, że atmosfera pomiędzy paniami jest naprawdę napięta. Która z nich wzbudza w was większą sympatię?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.