Piotr Kraśko był w szpitalu. Wiadomo już, jak się czuje. Żona dziennikarza zabrała głos

Karolina Ferenstein-Kraśko opowiedziała, jak czuje się Piotr Kraśko. Wyznała też, gdzie jej mąż w ostatnim czasie spędza najwięcej czasu i jak obchodził urodziny.

Piotr Kraśko ma za sobą bardzo trudny okres w życiu. Problemy zaczęły się od informacji podanych przez "Super Express", według których dziennikarz przez sześć lat jeździł samochodem bez ważnego prawa jazdy. Później serwis TVP Info podał, że przez cztery lata nie składał deklaracji PIT i VAT oraz nie płacił podatków. Natomiast 14 czerwca do mediów niespodziewanie trafiła informacja o pogorszeniu się stanu zdrowia Kraśki. Portal Pudelek podał nawet, że 51-latek trafił do szpitala. Teraz jego żona powiedziała, jak czuje się dziennikarz.

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Żona Piotra Kraśki mówi o stanie zdrowia męża

Piotr Kraśko 11 lipca skończył 51 lat. Karolina Ferenstein-Kraśko zdradziła w rozmowie z "Faktem", że to były szczególne urodziny.

To pewnie najspokojniejsze urodziny Piotra od wielu lat. Zgodnie z zaleceniami lekarzy Piotr dochodzi do zdrowia w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół.

Dziennikarz od połowy czerwca nie prowadzi "Faktów" na antenie TVN. Karolina Ferenstein-Kraśko wyznała, że mąż obecnie regeneruje siły. 

Nic nie daje mu więcej sił jak dzieci, dużo ruchu i nasza wieś na Mazurach.

Przypomnijmy, po nagłośnieniu przez TVP Info afery z udziałem Piotra Kraśki, dziennikarz wydał oświadczenie w mediach społecznościowych.

Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym pięć lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst. Jeśli TVP Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych, to może dołoży też starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości, a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie.

Karolina Ferenstein z mężem ma willę w Gałkowie na Mazurach. To dla nich wyjątkowa miejscowość, to właśnie tam bowiem przyszli małżonkowie się poznali i w późniejszym czasie zorganizowali ślub i wesele.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.