Eddie Murphy wydał córkę za mąż. Panna młoda cała w koronkach, ale show skradła matka

Córka Eddiego Murphy'ego wyszła za mąż. Wybranek pięknej artystki to 36-letni aktor Michael Xavier. Panna młoda została odprowadzona do ołtarza przez sławnego ojca.

Eddie Murphy jest ojcem dziewiątki dzieci i, jak podkreśla w wielu wywiadach, każde z nich jest dla niego powodem do ogromnej dumy. Tym razem jednak wszystko kręciło się wokół 32-letniej Brii, którą aktor wychowywał z byłą żoną Nicole. Ekskluzywne zdjęcia z uroczystości opublikował magazyn "People". Dzięki redaktorom tygodnika znamy również szczegóły ślubu i wesela.

Bria Murphy wyszła za mąż. Sławny ojciec królował na parkiecie

Bria Murphy, czyli panna młoda, na ten szczególny dzień wybrała koronkową suknię projektu Netty BenShabu. Pan młody z kolei założył smoking od Knot Standard. Oboje prezentowali się niezwykle elegancko, a równie wykwintnie wyglądali rodzice Brii. Uwagę przykuwała zwłaszcza długa, czerwona suknia Nicole Murphy.

 

Jak donosi "People", Eddie Murphy był również obecny na weselnym parkiecie. Filmiki, na których widzimy aktora tańczącego w rytm hitu lat 80., zostały umieszczone na instagramowej relacji świeżo upieczonej panny młodej.

61-letni aktor i komik odegrał ważną rolę na ślubie swojej najstarszej córki Brii Murphy, która w sobotę poślubiła aktora Michaela Xaviera w Beverly Hills. Eddie prowadził swoją córkę do ołtarza podczas ceremonii i dołączył do niej na parkiecie podczas tradycyjnego tańca ojca z córką. Gwiazda "Dr Doolittle" powoli tańczyła z panną młodą do "Isn't She Lovely" Steviego Wondera.
 

Bria Murphy spełnia się jako artystka

Bria z powodzeniem próbowała swoich sił w aktorstwie i modelingu. Ostatecznie jednak skupiła się na sztuce. Najstarsza córka Eddiego Murphy'ego maluje, jest także współzałożycielką „ArtUs Gallery", gdzie często wystawia swoje obrazy.

Wiedzieliście, że popularny komik ma tak piękną i zdolną córkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.