Dawid Woliński po latach przyznał, że ma córkę. Piękna! Nieślubny syn Micka Jaggera wygląda jak ojciec. A syn Kory?

Gwiazdy często nie przyznają się publicznie, że mają dzieci z nieprawego łoża, będące owocem zdrady albo przelotnego romansu. Niekiedy nie chcą z nimi przez długi czas utrzymywać kontaktu. Bywa i tak, że po latach zbliżają się do siebie i nawiązują świetne relacje.
Dawid Woliński z córką Oliwią Dawid Woliński z córką Oliwią Kapif/Screen z Instagram.com/Dawid Woliński

Dawid Woliński

Dawid Woliński potrzebował aż 17 lat, żeby wyjawić, że posiada córkę Oliwię. Zrobił to w programie Magdy Mołek "W roli głównej".

Moja córka ma prawie 17 lat, szok co? Miałem skończone 19 lat, jak się urodziła. Ona nie jest owocem chwilowej miłości. Ja się z Basią bardzo długo spotykałem i akurat jak to wszystko nam się przydarzyło, to właśnie wtedy się rozstawaliśmy. Moi rodzice bardzo fajnie się zachowali. Inni nalegali na ślub, na mieszkanie razem, żeby już to wszystko było zamknięte, a moja mama powiedziała z tatą, że nie ma mowy - jak chcą mieszkać  razem to bardzo proszę, żaden ślub żadne wymyślanie, jeśli będziemy chcieli, to to zrobimy i nie ma co unieszczęśliwiać trzech osób na raz, a potem wszystkich przy okazji. A my nie chcieliśmy być już potem z Basią. Nie wiem, jak chciałem rozwiązać tę sytuację - ja byłem za młody, za głupi i patrzę z tego etapu życia, gdzie jestem, jak patrzę na to wstecz, to była to ogromna nieodpowiedzialność. Jak każdy młody chłopak, byłem w szoku, nie zdawałem sobie sprawy, nie potrafiłem zareagować - byłem za głupi i tyle. W zasadzie dopiero teraz, poczułem, że mogę powiedzieć coś mądrego temu dziecku - opowiadał.

Patrząc na ich wspólne zdjęcia trudno uwierzyć, że to ojciec z córką. Z tego powodu Dawid Woliński niechętnie przyjmuje, że Oliwia mówi do niego "tato", w każdym razie publicznie.

Kiedyś krzyczała w sklepie "tato, tato". Powiedziałem do niej: nie mów do mnie "tato", mów do mnie Dawid - będziemy wyglądać jak rówieśnicy. Wolę mieć z nią naturalniejszy kontakt. Jest naprawdę super, że ją mam i zazdroszczę sobie sam takiego dziecka. Widzę inne dzieci, które mnie tak nie kręcą i to jest to, do czego dojrzewam po tylu latach. Taka sytuacja powinna się właśnie teraz wydarzyć - przyznał.

Dawid Woliński z córką OliwiąScreen z Instagram.com/Dawid Woliński z córką Oliwią

Dawid Woliński z córką OliwiąScreen z Instagram.com/Dawid Woliński z córką Oliwią

Dawid Woliński z córką OliwiąScreen z Instagram.com/Dawid Woliński z córką Oliwią

Mick Jagger, Lucas Jagger Mick Jagger, Lucas Jagger Pr Photos/East News

Mick Jagger

Te usta, te loki. Lucas Jagger jest wierną kopią ojca, najsłynniejszego rockandrollowca wszech czasów, Micka Jaggera. 15-latek jest najmłodszym dzieckiem frontmana The Rolling Stones, owocem romansu z brazylijską modelką Lucianą Gimenez. Rzecz w tym, że gdy ich miłość miała być brzemienna (dosłownie) w skutki, Jagger wciąż był żonaty ze swoją drugą żoną, Jerry Hall.

Najmłodszy z siedmiorga dzieci sir Micka był owocem romansu między nim i panną Gimenez, do którego doszło po koncercie w Rio de Janeiro w 1998 roku - opisuje okoliczności poczęcia Lucasa "Daily Mail".

To właśnie romans, czy też - nazwijmy rzecz po imieniu - zdrada Micka Jaggera walnie przyczyniła się do rozpadu jego małżeństwa z Jerry Hall. Hall dowiedziała się o Lucasie podczas kameralnego przyjęcia, którego wraz z mężem byli gospodarzami. Natychmiast zakomunikowała Jaggerowi, że to koniec małżeństwa.

Niezwykłe miały być okoliczności poczęcia Lucasa. Para miała to zrobić na... wybiegu dla psów. Tak przynajmniej wynikało z biografii rockmana, pióra Christophera Andersa.

Jagger miał w ogrodzie zaczerpnąć nieco świeżego powietrza z Lucianą i rzekomo skończyło się aktem na wybiegu - czytamy tam.

Luciana Gimenez ostro temu zaprzeczyła.

Wyobrażacie sobie Micka Jaggera na wybiegu... Mnie na nim i ludzi dookoła? Mam klasę i nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła - czytamy jej wypowiedź dla magazynu "Mirror".

Lucas Jagger i Luciana GimenesEast News

Seweryn Krajewski, Julitta Krajewska Seweryn Krajewski, Julitta Krajewska Kapif/Screen z Życie na gorąco

Seweryn Krajewski

Był marzec 1969 roku, na świat przyszła Julitta, owoc romansu Seweryna Krajewskiego i Jadwigi, pięknej blondynki o urodzie Kim Novak. Muzyk jednak nie chciał się interesować losem córki. Nie mówił o niej, nie szukał kontaktu. W ogóle odmówił uznania ojcostwa, do czego skłoniło go dopiero badanie krwi. Sąd nakazał mu płacenie alimentów wysokości 1.800 zł. Nie była to zawrotna kwota. To wszystko.

Do czasu. W 1987 roku w domu Krajewskich pojawiła się 18-letnia wtenczas Julitta. Muzyk akurat był w domu. Pokazał córce studio nagrań, zjedli obiad. Jej nadzieje na odnowienie kontaktu z ojcem okazały się jednak złudne. Następnym razem została przyjęta w ogrodzie przez żonę Krajewskiego, Elżbietę.

Zrozumiałam wtedy, że byłam niemile widziana, postanowiłam więc nie ingerować w prywatne życie ojca, wiedząc, że może to być dla niego i jego rodziny niezręczne - tak to wspominała Julitta Krajewska w rozmowie z pismem "Życie na gorąco".

Jakiś czas później przeniosła się do Wielkiej Brytanii. Kiedy Czerwone Gitary rozpoczęły tam tournee, postanowiła spotkać się z ojcem podczas jednego z koncertów.

Czułam się odrzucona, ale nie mogłam o nim zapomnieć, ponieważ był bardzo znany. Czułam się zraniona i brakowało mi pewności siebie - mówiła.

Choć wtedy nie udało jej się spotkać z ojcem, wciąż wierzy, że możliwe jest wejście z nim w bliższą relację.

Seweryn Krajewski, córka Julitta KrajewskaŻycie na Gorąco, okładka

Gavin Rossdale, Daisy Lowe Gavin Rossdale, Daisy Lowe Pr Photos

Gavin Rossdale

Gavin Rossdale i Gwen Stefani byli małżeństwem przez 13 lat. W tym roku para rozstała się, ponoć w zgodzie. Przyczyną były zdrady Gavina, który miał między innymi romans z nianią trzech synów pary. W 2004 roku małżeństwo zaś przeszło potężny kryzys, kiedy wyszło na jaw, że Rossdale ma córkę ze związku z brytyjską projektantką mody, Pearl Love. Daisy, która wtenczas miała 14 lat, zrobiła testy DNA, które wykazały ponad wątpliwość, że jej ojcem jest Rossdale.

Po ujawnieniu tego muzyk podobno natychmiast odciął się od Daisy i Pearl, ale potem nawiązał relację z córką - pisze "Daily Mail".

Dzisiaj Daisy Lowe ma 26 lat i jest aktorką i modelką. Tworzy z pasją, jest ekolożką i uwielbia podróże.

Uwielbiam podróże do nowych miejsc, pyszne jedzenie, kąpiel w przejrzystych, pięknych oceanach i śmianie się z ludźmi, których kocham - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Suitcase".

Daisy LowePr Photos

Kora z synem Szymonem Kora z synem Szymonem Kapif

Kora

Marek Jackowski wraz z Korą przez 10 lat wychowywał Szymona jak swojego syna nie wiedząc, że jego prawdziwym ojcem jest Kamil Sipowicz. Utrzymywanie tego w sekrecie ciążyło Korze i, kiedy nadarzyła się okazja, opowiedziała synowi o wszystkim.

W latach 80. graliśmy bardzo dużo koncertów. Pewnego razu z jednego z nich wróciłam do domu totalnie odmieniona, bo ogolona na łyso. Moi synowie obudzili się rano i Szymon zapytał, czy grałam w filmie science fiction. I ja nagle postanowiłam się pozbyć ciężaru tej tajemnicy. Wyjaśniłam sprawę. Mój starszy syn uspokajał Szymona, bo niewątpliwie był to dla niego rodzaj wstrząsu. Na to Mateusz powiedział: "No co ty, głupi jesteś? Ja, gdybym miał dwóch ojców, to bym się cieszył!". Matka jest tylko jedna, ale ojców można mieć wielu - mówiła w rozmowie z RMF.FM.

Marek Jackowski, nieżyjący już gitarzysta Maanamu, wciąż traktował Szymona jak swojego syna.

Dzieci są już dorosłe i mają swoje życie. Nie muszą wybierać pomiędzy mną a Korą. Mój syn Mateusz był przy mnie w chwili wypadku i bardzo troskliwie się mną zajmował. Jest bardzo zapracowanym grafikiem. Szymona, syna Kamila, wychowywałem przez 10 lat i też traktuję go jak swoje dziecko. Nieczęsto widuję teraz synów, ale mam świadomość, że myślimy o sobie dobrze, z wzajemną miłością. I to się nie zmieni - powiedział w wywiadzie dla "Gali".

Kora po latach powiedziała, że zdrada nie jest najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić w związku.

Uważam, że lepiej zrobić kontrolowany skok w bok, niż ranić dzieci, siebie nawzajem, niszczyć to, co się budowało latami. Nie mam nic przeciwko temu, że na mojego partnera działają jakieś śliczne młode laseczki. One mnie też zachwycają -  powiedziała "Wysokim Obcasom".

Kora, Kamil Sipowicz i SzymonKapif

Billy Ray Cyrus, Christopher Cody Billy Ray Cyrus, Christopher Cody Pr Photos/Screen z Twitter.com/Christopher Cody

Billy Ray Cyrus

Mało kto wie, ale Miley Cyrus ma brata, Christophera. Dzieli ich zaledwie różnica 8 miesięcy, mają też różne matki. Pochodzą też z zupełnie różnych światów.

Ona jest jedną z najbardziej znanych na świecie nastolatek, z 17 milionami funtów na koncie, on pracuje na pół etatu w sklepie elektronicznym za 5 funtów za godzinę - pisał w 2009 roku serwis "Mirror".

Matką Christophera jest Kristin Luckey, była kelnerka z Południowej Karoliny. Christopher urodził się 8 kwietnia 1992 roku, w czasie, kiedy Tish, dziewczyna Billy Ray Cyrusa, była już w ciąży z Miley.

Billy Ray Cyrus wspierał finansowo Christophera i jego matkę, jednak nie wykazywał większego zainteresowania synem. Christopher miał o to potem żal do ojca.

Do bani - powiedział, kiedy został wykluczony z rodzinnego reality show.

Kiedy na 16. urodziny Miley dostała od ojca własne studio nagrań, Christopher nie doczekał się nawet telefonu z życzeniami. Także z przyrodnią siostrą rzadko się widuje, choć bardzo ciepło się o niej wyraża.

Prywatnie nie udaje gwiazdy. Jest normalną nastolatką, lubi zabawę i potrafi się śmiać z siebie - mówił 6 lat temu o niej.

Niesamowity jest sposób, w jaki matka Christophera dowiedziała się, że Billy Ray Cyrus ma inną kobietę.

Poszedł do telewizji i ogłosił, że oprócz pięknego chłopczyka ma też kolejne dziecko w drodze. W ten sposób dowiedziałam się o Tish, która była w ciąży z Miley. Szczęka mi opadła. Miałam w sobie dużo złości, ale musieliśmy się jakoś dogadać. Potem Billy Ray poszedł do telewizji i powiedział, że bierze ślub z Trish, bo ona jest ponownie w ciąży.

Christopher CodyScreen z Twitter.com/Christopher Cody

Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena Pr Photos/Bulls

Arnold Swharzenegger

W maju 2011 roku małżeństwo Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver legło w gruzach, kiedy wyszło na jaw, że były gubernator Kalifornii regularnie zdradzał ją z pomocą domową, Mildread Baeną. Kochanka urodziła mu syna, 18-letniego obecnie Josepha. Joseph wychowywany był przez matkę w nieświadomości, kim jest jego ojciec. Schwarzenegger utrzymywał jego istnienie w tajemnicy przez 14 lat! Dłużej jednak nie dało się, choćby ze względu na uderzające podobieństwo Schwarzeneggera i syna gosposi.

Joseph rósł, a ja zaczynałam widzieć coraz większe podobieństwo, które mnie zastanawiało - a w miarę upływu czasu stawało się coraz bardziej widoczne - mówiła Mildread w rozmowie z "Hello".

O ile Arnold Schwarzenegger ignorował coraz większe podobieństwo dorastającego chłopaka, fakt ten coraz bardziej intrygował żonę gwiazdora.

Bywało, że mówiła do mnie: "Gdybyś chciała porozmawiać, to ja tu jestem". Czułam, że czegoś się domyśla. Mam dla Marii wiele szacunku i miłości. W końcu zapytała mnie o to wprost - mówiła gosposia.

Opisuje też, w jaki sposób Maria zareagowała, kiedy dowiedziała się, że jej mąż ma nieślubne dziecko.

Była taka silna. Płakała wraz ze mną i prosiła, żebym wstała z kolan. Obejmowałyśmy się nawzajem, a ja jej powiedziałam, że to nie była wina Arniego, że to wymagało udziału dwojga. On [Schwarzenegger - red.] jest dobrym człowiekiem. Kocha Marię. Mam nadzieję, że poradzą sobie z tym.

Niestety, nie poradzili sobie. Małżeństwo rozpadło się.

Wiemy, jak zareagował Joseph, kiedy matka powiedziała mu, kto jest jego ojcem.

Kiedy babcia rok temu usiadła z nim, żeby wyjaśnić mu, że jego ojcem jest Arnold Schwarzenegger, powiedział: "Cool!".

Joseph BaenaBulls

Paweł Deląg z synem Pawłem Paweł Deląg z synem Pawłem Kapif/East News

Paweł Deląg

Paweł Deląg junior ma już 23 lata, ale dopiero gdy miał 14 lat, jego ojciec, Paweł Deląg ogłosił to publicznie. Matką juniora jest Katarzyna Gajdarska, aktorka i wielka miłość Deląga. Poznali się w Krakowie w szkole teatralnej.

Poznaliśmy się, gdy mieliśmy po osiemnaście lat i wszystko, co pierwsze, przeżywaliśmy razem. Kasia była w siódmym miesiącu ciąży, kiedy zaczęła się skarżyć na bóle w plecach. Gdy odstawiłem ją do lekarza, okazało się, że poród już się zaczął. A ja zafundowałem jej dwukilometrowy spacer - opowiadał w rozmowie z pismem "Świat i ludzie".

Rok po narodzinach syna para rozstała się. Gajdarska zajęła się wychowaniem syna, a Deląg zaczął robić karierę. Przez 14 lat nic nie mówił o synu. Teraz mają świetny kontakt, a ojciec zabiera niekiedy juniora na imprezy.

Paweł to wspaniały, młody chłopak. Jestem z niego bardzo dumny. Widujemy się tak często, jak tylko praca mi na to pozwala. Bardzo lubię te nasze szczere, męskie rozmowy - mówił w rozmowie z "Galą".

Obecnie Paweł Deląg junior jest studentem i próbuje swoich sił jako producent. Ojciec na wzmianki o tym, że ukrywał syna, reaguje irytacją.

Nigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcem - czytamy na stronie Kobieta.interia.pl.

Paweł Deląg z synem PawłemEast News

Paweł Deląg z synem PawłemKapif

Paweł Deląg z synem PawłemKapif

Nigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcem

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/show/news-pawel-zegna-syna,nId,405956#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Nigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcem

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/show/news-pawel-zegna-syna,nId,405956#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxNigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcemNigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcemNN

Nigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcem

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/show/news-pawel-zegna-syna,nId,405956#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Eddie Murphy, Angel Iris Murphy Brown Eddie Murphy, Angel Iris Murphy Brown Pr Photos/Bulls

Eddie Murphy

Angel Iris Murphy Brown to owoc krótkiego, ale namiętnego romansu Eddiego Murphy'ego z byłą członkinią Spice Girls, Melanie Brown, znaną jako Mel B. Sprawa zakończyła się skandalem, bo Mel B. szybko zaszła w ciążę, a Murphy zarzucił jej, że chciała go "złapać na dziecko". Gwiazdor nie miał ochoty kontaktować się z córką, ponieważ musiałby zobaczyć się także z jej matką.

To, co miało być krótkim romansem, zakończyło się tym, że ona ma dziecko, a teraz idzie z nim do sądu po miliony - powiedział w rozmowie z National Enquirer.

Dodał też, że Mel B. stosowała antykoncepcję, a oni uprawiali seks raptem 3 razy. Nie zamierzał też brać odpowiedzialności za dziecko, dopóki test DNA nie udowodni, że jest ojcem małej Angel. W rzeczy samej, test wykazał, że jest.

Choć Angel już nieco podrosła i ma 8 lat, gwiazdor i tak rzadko się z nią widuje. Jak na ironię, Angel urodziła się 3 kwietnia 2007 roku, dokładnie w urodziny Eddiego.

Mel B z córkami Madison i AngelBulls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.