Rafał Brzozowski z noworodkiem na rękach: Nasza dziewczynka. Ujawnił wyjątkowe imię. Gratulacjom nie było końca

Rafał Brzozowski opublikował urocze zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym zapozował z noworodkiem. W opisie nie ukrywał rozpierającej go dumny. Fani pośpieszyli z gratulacjami.

Rafał Brzozowski w zeszłym roku zakończył ponad ośmioletni związek z Anną Tarnowską. Gospodarz "Jaka to melodia?" od tego czasu jest singlem. Nie ukrywał, że rozstanie było dla niego trudnym doświadczeniem, jednak jak sam przyznał, jest otwarty na to, co może przynieść mu życie. Wokalista zaskoczył fanów, publikując rozczulające zdjęcie na Instagramie. Zapozował trzymając na rękach noworodka, a fotografie opatrzył dumnym opisem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzień Ojca 2022. Hakiel dostał wyjątkową czapkę, a Rubik podziękował żonie. Tak świętują gwiazdy

Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce

Rafał Brzozowski z noworodkiem: Nasza dziewczynka. Posypały się gratulacje

Rafał Brzozowski nie jest zbyt wygadany w temacie życia prywatnego. Wokalista prowadzi konto na Instagramie, na którym regularnie pokazuje kulisy swojej pracy, ale rzadko kiedy porusza prywatne tematy. Tym razem zrobił wyjątek i pochwalił się radosną nowiną. Przyznał, że został wujkiem i pokazał swoją bratanicę, która dostała oryginalne imię Delicja. 

Kilka dni temu zostałem wujkiem. Mój brat Paweł z żoną powitał na świecie pierwsze dziecko. Miałem szanse wreszcie zobaczyć i potrzymać maluszka. Nasza dziewczynka skradła serca całej rodziny w tym i moje. Chyba będę bratanicę mocno rozpieszczał zwłaszcza, że ma słodkie i oryginalne imię Delicja. Od czego są wujkowie! Radość wielka - napisał.
 

W sekcji komentarzy posypało się mnóstwo gratulacji od fanów. 

Dużo zdrówka dla małej Delicji!
Ale bardzo wpatrzona w wujka.
Niech się zdrowo chowa. Czas na własną gromadkę - pisali internauci.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska pozuje przy basenie z odsłoniętym brzuchem. Fani są pod wrażeniem

Rafał Brzozowski nie wypowiadał się jeszcze w temacie ojcostwa. Myślicie, że poradziłby sobie w tej roli? 

Więcej o: