Rafał Brzozowski szuka tej jedynej. Zdradził swój typ kobiety. Co za zaskoczenie! "Trzeba być otwartym"

Rafał Brzozowski w zeszłym roku zakończył wieloletni związek z Anną Tarnowską. W ostatnim czasie otworzył się na temat tego, jak dziś wygląda jego życie uczuciowe. Zdradził także swój typ kobiety.

Więcej nowinek z show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

W kwietniu 2021 roku Rafał Brzozowski opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z partnerką Anną Tarnowską. Gospodarz "Jaka to melodia?" zdradził, że obydwoje kończą związek w przyjaźni, jak i darzą się szacunkiem. W sierpniu tego samego roku przyznał, że rozstanie z Tarnowską było dla niego trudnym doświadczeniem. Piosenkarz wciąż był wówczas na etapie ponownego otwierania się na nowe osoby i przepracowania zakończonej relacji. Jak jest dzisiaj?

Zobacz wideo Robert Janowski tęskni za „Jaka to melodia?". Wprost o nowej formule

Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i swoim typie kobiety

Rafał Brzozowski miał okazję zasiadać niedawno w jury konkursu Miss Polonia 2022. To właśnie wtedy został zapytany m.in. o to, czy jest obecnie w "fazie poszukiwań swojej jedynej miłości". W rozmowie z Jastrząb Post przyznał:

W żadnej fazie nie jestem. Trzeba być po prostu otwartym na życie i chwytać to życie tak, jak ono się dzieje. Myślę, że to jest najwłaściwsze nastawienie - aby być otwartym na wszystko, co może nas spotkać - powiedział Rafał Brzozowski.

Prezenter TVP zdradził również, która ze znanych kobiet wpadła mu w oko i jest w jego typie. Bez wahania wskazał starszą od siebie o sześć lat Charlize Theron - aktorkę znaną m.in. z filmu "Monster" czy z "Gorącego tematu"

Byłem wielkim fanem Charlize Theron i myślę, że to jest taki typ kobiety, który mi się podobał jeśli chodzi o gwiazdy czy aktorki - wyznał.

Przypominamy, że Rafał Brzozowski i jego ostatnia partnerka Anna Tarnowska byli ze sobą przez ponad osiem lat. Zarówno sam związek, jak i rozstanie zdołali utrzymać z dala od mediów. Sami zdecydowali, kiedy o swoim życiu prywatnym poinformują szersze grono. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.