Alicja Bachleda-Curuś na gali Diamentowego Klapsa Filmowego. Sukienka w stylu koszuli nocnej. Z butami zaszalała

Alicja Bachleda-Curuś w czwartek, 7 lipca pojawiła się w Sopocie, na Gali wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Aktorka postawiła na skromną stylizację, ale nie obyło się bez odrobiny szaleństwa.

Alicja Bachleda-Curuś od lat dzieli swoje życie pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Aktorka spełniła swój "amerykański sen". Miała okazję wystąpić w produkcji "Ondine", w której zagrała u boku Colina Farrella. Pomiędzy Bachledą-Curuś a aktorem wybuchł romans, którego owocem jest syn pary, Henry Tadeusz. Niestety, po zaledwie dwóch latach ich związek się rozpadł, a kariera Polki zatrzymała się w miejscu. Alicja pojawiła się jednak na Gali wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego, gdzie miała okazję przemawiać ze sceny. Jej stylizacja zwracała uwagę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś zachwycali jako mali idole szklanych ekranów. Jak jest dziś? Nie wszyscy dźwignęli ciężar sławy

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

Alicja Bachleda-Curuś na imprezie branżowej w koszuli nocnej? Z butami tez zaszalała 

W Sopocie po raz kolejny odbyła się prestiżowa Gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła swoją obecnością na wydarzeniu. Aktorka dokładnie przemyślała stylizację na wieczór. Na zielonym dywanie zaprezentowała się w szmaragdowej sukni z lejącego materiału, która w tym sezonie jest w trendach. Kreacja swoim krojem może kojarzyć się ze zwiewną koszulą nocną. By podkręcić elegancki charakter zestawu, Bachleda-Curuś na suknię narzuciła beżowy trencz. Całość zestawiła z czarną kopertówką i różowymi sandałami na szpilce, co okazało się kolorystycznym strzałem w dziesiątkę. 

Alicja Bachleda-Curuś na imprezie branżowej w koszuli nocnej? Z butami tez zaszalałaAlicja Bachleda-Curuś na imprezie branżowej w koszuli nocnej? Z butami tez zaszalała Fot. AKPA

Etiennette WiśniewskaEtiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę. Tego koloru włosów nie miał nawet jej ojciec

Aktorka na scenie czuła się jak ryba w wodzie. Zadbała jednak o swoje bezpieczeństwo, a za kulisami czekała na nią ochrona, która nie odstępowała jej na krok. Jak wam się podoba stylizacja Alicji Bachledy-Curuś? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: