Marzena Kipiel-Sztuka miała poważne problemy finansowe. Skomentowała zbiórkę. Mocne słowa

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała pieniędzy na podstawowe potrzeby. Aktorka zdecydowała się nawet na kredyt, aby uregulować rachunki za czynsz, prąd i gaz. Serialowa Halinka Kiepska w ostatniej rozmowie z magazynem "Twoje imperium" wyznała, że wreszcie wychodzi na prostą i jej sytuacja zawodowa się poprawiła.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Marzena Kipiel-Sztuka niedawno wyznała, że miała bardzo poważne problemy finansowe. Aktorce skończyły się wszystkie oszczędności. Pieniędzy brakowało nawet na podstawowe życiowe potrzeby, dlatego postawiona pod ścianą, zdecydowała się na kredyt w banku.

Zaniepokojeni fani aktorki zorganizowali także zbiórkę internetową, aby wesprzeć swoją idolkę. Niedawno organizator całej akcji poinformował, że nie miał możliwości przekazania zebranych środków, bo nie udało mu się skontaktować z Marzeną Kipiel-Sztuką ani jej menagmentem. Ostatecznie cała zebrana kwota wróciła do darczyńców.

Aktorka w najnowszym wywiadzie z "Twoje Imperium" wyznała, że jej sytuacja finansowa uległa już poprawie, pojawiły się także nowe propozycje zawodowe. Kobieta skomentowała też doniesienia odnośnie zorganizowanej dla niej zbiórki.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u

Marzena Kipiel-SzukaZbiórka dla Marzeny Kipiel-Sztuki zakończona. Pieniądze nie trafią jednak do aktorki

Marzena Kipiel-Sztuka miała poważne problemy finansowe. Aktorka wyznała, że wreszcie wychodzi na prostą

Serialowa Halinka Kiepska z kultowego "Świata według Kiepskich" nie miała ostatnio najlepszego czasu, ale jak się okazuje, ten najtrudniejszy okres jest już za nią. Aktorka powoli odzyskuje płynność finansową. W rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że korzysta z każdej możliwości zarobku. Ostatnio wystąpiła nawet w reklamie. 

W Poznaniu zagrałam w papilotach na głowie i różowym szlafroku w jednej z reklam. Kilka dni temu dostałam też wynagrodzenie za ubiegłoroczne powtórki "Świata według Kiepskich", więc moja sytuacja finansowa już nie jest taka zła - wyznała w rozmowie z magazynem.

Aktorka skomentowała także głośną zbiórkę, którą fani zorganizowali, aby pomóc jej w kryzysowej sytuacji. Podważyła rzekomy brak możliwości skontaktowania się z nią organizatora przedsięwzięcia w celach przekazania zebranych środków. 

Nie mam menadżera, więc informacja o braku kontaktu z jego strony jest absurdem, którego nie chcę nawet komentować - poinformowała. 

Marzena Kipiel-SztukaKipiel-Sztuce brakowało pieniędzy. Teraz dostała nową pracę

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Kolejna przemiana Bartosza Żukowskiego. Serialowy Walduś paradował w kitce po wybiegu

Więcej o: