Wiktoria G±siewska straciła nad sob± panowanie! "Nie mogłam szarpn±ć tej pani, więc..."

Wiktoria G±siewska opowiedziała o nieprzyjemnym zdarzeniu, do którego doszło w konfrontacji z drugim kierowc±. Aktorka w pewnym momencie nie wytrzymała i uderzyła w drugi samochód.

Pod koniec 2020 roku Wiktoria Gąsiewska zdała egzamin na prawo jazdy, czym chwaliła się wówczas w mediach społecznościowych. Teraz aktorkę spotkała nieprzyjemna sytuacja z innym kierowcą. Doszło do stłuczki i ostrej wymiany zdań, a nawet do rękoczynów. 

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska pokazała córkę, paradując po lotnisku. Ale wiercipięta!

Wiktoria Gąsiewska opowiada o ataku na innego kierowcę

Wiktoria opublikowała nagranie na InstaStories, na którym, siedząc w samochodzie, opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, jaka ją spotkała. 

Ja z zasady należę do bardzo spokojnych i cierpliwych osób, ale nie za kierownicą i mam straszną alergię na ch*jowych kierowców, a takiego dzisiaj spotkałam. Panią z impetem wyjechała z miejsca, na którym wcześniej stała. Nie sprawdziła, czy ktoś akurat jedzie, a jechałam ja. Miała szczęście, że jestem dosyć szybkim samochodem. Wyprzedziłam ją, bo widziałam, co robi.

Aktorka przyznała, że wkurzona wysiadła z samochodu, by powiedzieć kilka ostrych słów w stronę nieodpowiedzialnego kierowcy.

Nie mogłam nie wysiąść do niej i nie powiedzieć jej, że prawo jazdy to ma chyba z chipsów. Gdyby się zreflektowała i powiedziała: no dobra, mój błąd. A ona z uśmiechem na twarzy zaczęła zamykać szybkę i mówić: Ojej, jak mi przykro, ojej.

W dalszej części filmiku G±siewska wyznała, że nie wytrzymała nerwowo i uderzyła pięścią w samochód, który omal w nią wcześniej nie uderzył. 

Nie mogłam szarpnąć tej pani, więc po prostu uderzyłam w jej samochód. Ta pani, która prawie skasowała mi pół boku, nie przeprosiła, nie miała żadnej skruchy, wyszła i zaczęła mnie nagrywać. Jestem bardzo ciekawa, co takiego mówiła na tym filmiku. W sumie to nie jestem ciekawa, bo to była jakaś kretynka.

Cóż, być może nagranie z zajścia niedługo pojawi się w sieci i rzuci nowe świtało na sprawę. 

'Twoja twarz brzmi znajomo'Poznaliśmy nazwisko ostatniej uczestniczki "TTBZ". Żartów nie zabraknie

Więcej o: