Joanna Opozda zagra Magdę Gessler? Aktorka odniosła się do plotek

Joanna Opozda odniosła się do ostatnich medialnych spekulacji. Aktorka głośno skomentowała doniesienia, mówiące o tym, że zagra Magdę Gessler w filmie biograficznym.

Joanna Opozda odniosła się do medialnych doniesień na temat roli w filmie o życiu słynnej restauratorki - Magdy Gessler. Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy "Kuchennych rewolucji" miała stwierdzić, że osobowość TVN-u chciałaby, żeby Joanna Opozda ją zagrała. Aktorka nie kryła zaskoczenia.

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda zagra Magdę Gessler w filmie na podstawie jej biografii? Aktorka dementuje plotkę

Była partnerka Antoniego Królikowskiego nie narzeka aktualnie na brak pracy. Joanna Opozda realizuje się teraz jako influencerka pokazująca na Instagramie produkty dla dzieci. Oprócz tego możemy ją oglądać na szklanym ekranie w serialu "Mecenas Porada". Jak donosi "Super Express" podobno rozważa się także udział Joanny Opozdy w filmie o życiu Magdy Gessler.

Największą zagadką pozostaje obsada tytułowej roli. Za kulisami mówi się, że marzeniem Gessler jest... Joanna Opozda - podkreślił informator z otoczenia Gessler.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram / Joanna Opozda screen

Joanna Opozda jednak zdementowała plotkę. Jak sama powiedziała w relacji na Instagramie - nie otrzymała nigdy takiej propozycji. Dodała jednak, że bardzo chciałaby zagrać słynną restauratorkę. 

Niestety nic mi o tym nie wiadomo, chociaż nie ukrywam, że z przyjemnością zagrałabym panią Magdę Gessler - mówiła.

Biorąc pod uwagę fakt, że obie panie mają za sobą różne życiowe perturbacje, jeżeli chodzi o historie miłosne, mogłoby to być bardzo ciekawe zawodowe spotkanie. Film biograficzny ma być oparty na wszystkich historiach zawartych w książce Magdy Gessler - "Magda", która przybliża czytelnikom życie osobowości telewizyjnej TVN-u. 

Widzielibyście Joanną Opozdę w roli Magdy Gessler? Co myślicie o tym pomyśle?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.