Wygrała pierwszą edycję "Top Model" i zniknęła. Co słychać u Pauliny Papierskiej?

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję popularnego show TVN "Top Model". Jej uroda zachwyciła Joannę Krupę, a historia poruszyła Polaków. Zwyciężczyni jednak nie zrobiła oszałamiającej kariery w modelingu. Obecnie nie mieszka w Polsce i postawiła na rodzinę.

Paulina Papierska zwyciężyła pierwszą edycję programu "Top Model". Nagrodą była sesja okładkowa dla magazynu "Glamour", 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z topową międzynarodową agencją modelingową. Joanna Krupa i widzowie wróżyli Papierskiej wielką karierę, mimo że nie miała wzrostu typowego dla modelki. Zwyciężczyni jednak nie wykorzystała pięciu minut sławy. Od finałowego odcinka pierwszej edycji minęło 12 lat. Co obecnie słychać u Pauliny?

Zobacz wideo Olga Król z "Top Model" zmieniła fryzurę

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model" i zniknęła. Co porabia teraz?

W programie Papierska dała się poznać jako skromna i nieśmiała osoba. Kiedy 19-latka wygrywała "Top Model", nie kryła łez wzruszenia. Następnego dnia pojawiła się w "Dzień dobry TVN", gdzie zapewniała, że niski wzrost nie przeszkodzi jej w spełnieniu marzenia o zostaniu modelką.

Zawsze mi mówiono, że jestem za niska na modelkę. A tu taka niespodzianka. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie uwierzyli i obiecuję: nie zawiodę - mówiła.

Papierska wyjechała na kilka miesięcy do Chin, gdzie chodziła po wybiegach w kreacjach znanych projektantów, ale ostatecznie porzuciła modeling i poświęciła się w całości rodzinie. Sporadycznie powracała przed obiektyw, biorąc udział w sesjach zdjęciowych. Jednak to rodzina jest dla niej najważniejsza. 

Katarzyna SokołowskaSokołowska na planie "Top Model". Wyeksponowała ciążowy brzuch. "Służy ci"

Chwilę po zakończeniu programu Paulina Papierska związała się z Adamem Pytlem, a pięć lata temu, na świat przyszedł pierwszy syn pary, Gabryś. W 2020 roku powitali drugiego synka Aleksandra. Była modelka z rodziną obecnie mieszka w Norwegii, gdzie jej mąż gra w norweskim klubie piłkarskim. Chociaż Papierska zrezygnowała z medialnej kariery, pozostawała w kontakcie z najwierniejszymi fanami na Instagramie, gdzie chętnie dodawała zdjęcia z synami i mężem. Jednak po narodzinach Aleksandra przestała dzielić się fotografiami. Jej ostatni post pochodzi z 2020 roku.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys? Tak twierdzi tabloid

Więcej o: