Joanna Opozda pozbywa się sukni ze ślubu z Antkiem Królikowskim. Może być twoja za połowę ceny

Joann Opozda chyba doszła do wniosku, że czas pożegnać się z pamiątkami ze ślubu z Antkiem Królikowskim. Na sprzedaż poszły dwie kreacje, w których aktorka zaprezentowała się w tym dniu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu 7 sierpnia ubiegłego roku. Ceremonia odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a państwo młodzi w otoczeniu rodziny i przyjaciół złożyli przysięgę małżeńską. Joanna Opozda tego szczególnego dnia nosiła aż dwie suknie - na  ślubu i na wesele. Teraz może je założyć inna panna młoda. Siostra aktorki udostępniła bowiem na sprzedaż obydwie kreacje po mocno zaniżonej cenie.

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiada o macierzyństwie

Joanna Opozda sprzedaje suknie ze ślubu z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda poszła do ołtarza w sukni składającej się z bogatego zdobionego gorsetu na cienkich ramiączkach oraz szerokiej tiulowej spódnicy z długim trenem. Kreacja kosztowała aż 12 tysięcy, jednak Opozda jest skłonna odsprzedać ją za "jedyne" sześć tysięcy złotych. Tak wynika z ogłoszenia na jednej z facebookowych grup, które zamieściła siostra byłej partnerki Królikowskiego.

suknia ślubna Joanny Opozdysuknia ślubna Joanny Opozdy screen facebook.com

Na sprzedaż wystawiona została także suknia, w której Joanna Opozda bawiła się na weselu. Druga stylizacja aktorki składała się z gorsetu bez ramiączek i nieco węższej, zdobionej w te same wzory co góra spódnicy. Opozda dobrała do niej także szerokie tiulowe rękawki. Za cały komplet trzeba było zapłacić nieco mniej, bo "tylko" osiem tysięcy złotych, a odkupić od aktorki można go teraz za połowę tej kwoty.

suknia ślubna Joanny Opozdysuknia ślubna Joanny Opozdy screen facebook.com

Z medialnych doniesień wynika, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego niebawem będzie należeć do przeszłości. W połowie maja "Super Express" informował, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy, a małżonkowie mieli podjąć decyzję o formalnym zakończeniu związku bez orzekania o winie. Tabloid dowiedział się również, że byli partnerzy chcą uzyskać unieważnienie ślubu kościelnego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.