Katarzyna Cichopek spędza miłe chwile z bratową. Po tym jak ją nazwała widać, że są bardzo blisko

Katarzyna Cichopek w trudnych momentach mogła liczyć na wsparcie bliskich. Jakiś czas temu razem z bratem i jego rodziną wyleciała na Malediwy. Teraz pokazała, jak spędza czas w towarzystwie bratowej. Nie szczędziła jej komplementów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po kilkunastu latach spędzonych razem. Aktorka zapowiedziała, że nie będzie komentować powodów rozstania i tego się trzyma - w przeciwieństwie do byłego już partnera. Gdy aktorka opublikowała oświadczenie informujące o zakończeniu relacji, wybuchła medialna burza. Gwiazda rzuciła się w wir pracy, ale znalazła czas na odpoczynek. Kilka miesięcy temu wypoczywała na Malediwach z dziećmi, bratem i jego rodziną. Jak się okazuje, z bratową ma regularny kontakt i bardzo silną więź. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgorsze fryzury gwiazd. Sztywna grzywka Cichopek, Rozenek z kokardą i monstrualny warkocz Steczkowskiej

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek spędza chwile z bratową. Mają silną więź. Tak ją nazwała 

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie ma sporo na głowie, ale nie zwalnia tempa. Jak się okazało, poprowadzi nowy program w TVP Kobieta. Mimo natłoku obowiązków znajduje czas na spotkania z bliskimi. Gwiazda popołudnie spędziła w towarzystwie bratowej, czym pochwaliła się na InstaStories. 

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek ma przystojnego brata. Byli razem na wakacjach. Podobny do aktorki?

Kawa z moją sis - podpisała zdjęcie Cichopek.

Katarzyna Cichopek spędza chwile z bratową. Mają silną więź. Tak aktorka ją nazwałaKatarzyna Cichopek spędza chwile z bratową. Mają silną więź. Tak aktorka ją nazwała Fot. Instagram/ katarzynacichopek

Aktorka trzyma się postanowienia i nie publikuje wizerunku dzieci, ale podczas wakacji na Malediwach chętnie pokazywała brata i jego żonę. Bratowa Cichopek już jakiś czas temu pojawiła się w jej mediach społecznościowych, a Katarzyna wówczas nie szczędziła w jej stronę komplementów, składając życzenia urodzinowe. 

 Moja ukochana bratówka/przyjaciółka ma dziś urodziny! - pisała aktorka w zeszłym roku.
 

Przy okazji Katarzyna Cichopek podkreśliła na InstaStories, że uwielbia swoją bratową i faktycznie można zauważyć, że łączy je prawdziwa przyjaźń. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.