Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pod szkołą córki. To ich pierwsze publiczne spotkanie po rozstaniu. Miny nietęgie

W piątek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali przyłapani na zakończeniu roku szkolnego córki Helenki. Byli partnerzy przyjechali i opuścili placówkę osobno.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu tego roku poinformowali za pośrednictwem Instagrama, że zdecydowali się na zakończenie trwającego 14 lat małżeństwa. Para była ze sobą 17 lat, poznali się na planie show "Taniec z Gwiazdami", gdzie wywalczyli Kryształową Kulę. Stworzyli wspaniałą rodzinę dla dwójki dzieci, 13-letniego Adama i dziewięcioletniej Helenki. Byli partnerzy dzielą się opieką nad pociechami, tak aby zbytnio nie odczuły rozpadu rodziny. Koniec czerwca to dla wielu rodziców ważny czas. Dzieci kończą szkoły i rozpoczynają wakacje. W piątek Cichopek pochwaliła się świadectwem córki, które wywołało małą burzę na Instagramie. Wiemy też, jak wyglądało zakończenie roku w szkole Helenki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zakończeniu roku szkolnego córki. Przyszli i wyszli osobno

Paparazzi przyłapali Hakiela i Cichopek na uroczystości zakończenia roku szkolnego Helenki. Tancerz przyjechał sam, a aktorka w towarzystwie córki. Obydwoje mieli bukiety, z pewnością dla nauczycieli. Marcin Hakiel z nietęgą miną pojawił się pod szkołą w mokasynach, obcisłych, szarych spodniach, czarnym T-shircie i granatowej marynarce z podwójnymi guzikami. W ręce trzymał bukiet kwiatów. Po nim pod teren placówki podjechała w audi Q5 Katarzyna Cichopek z córką. Miała na sobie szerokie, miętowe spodnie, biały T-shirt i kremowe buty na platformie. Trzymała bukiety słoneczników, a Helenka w granatowej spódniczce, białej bluzce i krawacie niosła róże.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, HelenkaMarcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Helenka Plotek Exclusive

Aktorka razem z córką spotkały koleżankę Helenki i jej mamę i z nimi szły na uroczystość. Po zakończeniu Cichopek razem z dziewczynką i jej koleżankami udały się w stronę zaparkowanego samochodu. Marcina Hakiela z nimi nie było.  

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.