Katarzyna Cichopek pochwaliła się świadectwem córki. Fanka: Bez paska? Celebrytka zareagowała

Katarzyna Cichopek pokazała świadectwo córki. W komentarzach burza. Poszło o czerwony pasek, a właściwie jego brak.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek razem z dziećmi świętuje koniec roku szkolnego i zarazem początek wakacji. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała świadectwo szkolne córki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek z córką

Katarzyna Cichopek jest mamą 13-letniego Adama oraz dziewięcioletniej Heleny. Celebrytka chroni wizerunki dzieci i stara się nie pokazywać w mediach społecznościowych ich twarzy. Nie oznacza to jednak, że nie publikuje na Instagramie kadrów, na których widać pociechy. Teraz z okazji zakończenia roku szkolnego opublikowała fotografię z Heleną. Dziewczynka trzyma w dłoni świadectwo szkolne (ukończyła drugą klasę szkoły podstawowej). 

Niech rządzą wakacje! Brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli. A teraz odpoczywanie i bawcie się dobrze - napisała pod zdjęciem celebrytka.
 

Internauci patrzą na świadectwo córki Cichopek: Bez paska?

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze komentarze. Internauci szybko zwrócili uwagę, że na świadectwie dziewczynki nie ma czerwonego paska. Pod wpisem wywiązała się dyskusja na ten temat. 

Bez paska?
Oceny niech pokaże!
No i się zaczęło pokazywanie świadectw! - czytamy.

Internauci najwyraźniej zapomnieli, że świadectwa z wyróżnieniem, a więc z tzw. czerwonym paskiem uczniowie mogą uzyskać dopiero od IV klasy szkoły podstawowej. Helena nie miała więc możliwości o takie się starać. Cichopek nie miała jednak zamiaru tłumaczyć tego swoim obserwatorom. Szybko usunęła złośliwe komentarze, a także uwagi na temat ocen dziewczynki. Nadal jednak pozostawiła możliwość komentowania zdjęcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.