Ocena Heleny z muzyki na koniec roku rozbawiła Agatę Rubik. Nawiązała do Piotra Rubika, a ten zareagował

Agata Rubik dołączyła do grona rodziców, którzy w mediach społecznościowych pochwalili się świadectwami szkolnymi pociech. Rozbawiła ją ocena, którą Helena otrzymała na koniec roku z muzyki.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Agata Rubik pokazała z jakimi wynikami w nauce zakończyła rok szkolny jej starsza córka. Na świadectwie Heleny są prawie same szóstki. Celującej oceny nie udało się zdobyć z dwóch przedmiotów. Co ciekawe, taki sam stopień z muzyki otrzymał również jej tata, gdy był uczniem. 

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Córka Agaty i Piotra Rubików otrzymała świadectwo z wyróżnieniem: Brawo Hela 

Agata Rubik wraz z rodziną oficjalnie rozpoczęła wakacje. Celebrytka w opublikowanej na Instagramie relacji pokazała jakie oceny otrzymała jej starsza córka. Wyniki są naprawdę imponujące. Prawie z każdego przedmiotu Helena ma celujące stopnie.

Oficjalnie wakacje! Brawo Hela! Średnia 5,9. Moja najwyższa średnia - 5,5. Tatuś miał inną skalę, więc to się nie liczy.

Szóstki między innymi nie udało się jej zdobyć z muzyki. Agata Rubika korzystając z okazji, zażartowała, że córka dyrygenta i kompozytora właśnie z tego przedmiotu otrzymała niższy stopnień. Do zdjęcia świadectwa dodała hasztag: córeczka tatusia i oznaczyła przy tym męża.

Agata RubikAgata Rubik Instagram/@agata_rubik

Na jego relację nie musieliśmy długo czekać.  

Też z muzyki miałem bardzo dobry - napisał na InstaStories Piotr Rubik.

Gratulujemy Helenie świadectwa z wyróżnieniem i życzymy całej rodzinie Rubików udanych i wspaniałych wakacji, którzy już niedługo będę odpoczywać nad Oceanem Spokojnym. Kompozytor pochwalił się, że już za kilka dni lecą na Hawaje, a dokładnie na wyspę Kauai. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.