Małgorzata Rozenek płaci krocie za wynajem domu, w którym mieszkał Modest Amaro. Znamy dokładną kwotę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeprowadzili się do willi, w której będą wyczekiwać wykończenia własnego domu. Pomieszkają tam kilka miesięcy, ale słono za to zapłacą.

Więcej o domach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już kilka lat temu podjęli decyzję o zmianie miejsca zamieszkania. Przez kilka lat rezydowali w segmencie na warszawskiej Sadybie, jednak przyjście na świat kolejnego członka rodziny utwierdziło ich w przekonaniu, że potrzebują większego lokum. Para kupiła już działkę, zatrudniła projektanta, ale i tak wszystko stanęło w miejscu.

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo że prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, a niby miały ułatwiać - mówiła w jednym z wywiadów Rozenek.
Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Małgorzata Rozenek płaci krocie za wynajem domu. Znamy dokładną kwotę

Małgorzata Rozenek postawiła na dom tymczasowy. Za willę, którą wynajęła, trzeba słono zapłacić. Jak podaje "Super Express", to kwota 30 tysięcy złotych miesięcznie. Nieruchomość ma aż 300 metrów kwadratowych, jest położona w południowej części Warszawy, a w okolicy jest bardzo dużo zieleni. Wnętrza urządzone są w stylu skandynawskim, każdy z synów ma swój pokój. W domu nie mogło zabraknąć oczywiście basenu.

Co ciekawe, wcześniej dom należał do Wojciecha Modesta Amaro. Słynny restaurator w rozmowie z Kozaczkiem opowiedział, że sam zaprojektował rezydencję, którą wynajęła Małgorzata Rozenek.

Dom, w którym mieszka Małgosia, był zbudowany i zaprojektowany przeze mnie. Rok temu go sprzedaliśmy, a nowy właściciel go wynajął. Mieszkaliśmy tam kilka lat - mówił restaurator w rozmowie z serwisem.

Przed Małgorzatą Rozenek intensywny czas i 200 pudeł do rozpakowania. Fani mogą być na bieżąco, bo całą przeprowadzkę celebrytka regularnie relacjonuje w sieci.

Więcej zdjęć nowego domu Małgorzaty Rozenek znajdziesz w naszej galerii na górze artykułu 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.