Fani porównali dwa zdjęcia Dody. Dzieli je 11 lat. "Lata mijają, a królowa w jeszcze lepszej formie"

Doda pokazała, jak zmieniła się przez ostatnich 11 lat. Na Instagramie podzieliła się zestawieniem dwóch zdjęć - jedno z nich wykonane zostało w 2011 roku.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl;

Doda od początku kariery przeszła spektakularną metamorfozę. Nie tylko zmieniła styl ubierania, ale również wyrzeźbiła sobie ciało. Piosenkarka nie ukrywa, że jest zachwycona aktualnym wyglądem. Zobaczcie, jak prezentowała się 11 lat temu. 

Zobacz wideo Jaką szefową jest Doda?

Doda na zdjęciu z 2011 i 2022 roku: Lata mijają, a królowa w jeszcze lepszej formie

Tym razem piosenkarka w opublikowanej na Instagramie relacji pokazała przygotowane przez jej fanów zestawienie dwóch zdjęć. Fotografie zostały wykonane podczas kręcenia teledysków, różni je jednak 11 lat - jedna z nich powstała w 2011, a druga w 2022 roku.

Doda na planie najnowszego teledysku. Lata mijają, a królowa w jeszcze lepszej formie - napisała osoba, która przygotowała zestawienie zdjęć piosenkarki.

DodaDoda Instagram/@dodaqueen

Sekret Dody na szczupłą sylwetkę 

Doda bardzo zwraca uwagę na to, jakie produkty znajdują się w jej diecie. Piosenkarka całkowicie zrezygnowała z jedzenia fast foodów, słodyczy oraz nabiału. Oprócz tego w ogóle nie pije alkoholu.

Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad sześciu. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Nie daje mi satysfakcji, kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę - napisała na Instagramie.

Piosenkarka nie zapomina również o regularnych treningach na siłowni.

DodaDoda Instagram/@dodaqueen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.