Edyta Pazura w końcu powiedziała, jak złamała nogę. Oj, to była huczna impreza

Edyta Pazura złamała nogę na imprezie urodzinowej Cezarego Pazury. Gwiazda opowiedziała teraz, co dokładnie się stało.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Edyta Pazura niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją ze złamaną nogą. Gwiazda dołączyła krótki komentarz, w którym dała do zrozumienia, że do wypadku doszło podczas imprezy urodzinowej męża. Nie chciała wtedy zdradzić nic więcej. Teraz jednak dała się namówić internautce i opowiedziała o nieszczęśliwym zdarzeniu.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Karolina Bielawska znów triumfuje. Piękna 23-latka po raz kolejny została uhonorowana tytułem najpiękniejszejKarolina Bielawska, nasza poska miss z kolejnym sukcesem

Edyta Pazura opowiedziała, jak złamała nogę

Cezary Pazura 60. urodziny obchodził 13 czerwca, jednak hucznie świętowano dopiero pod koniec miesiąca. Żona solenizanta z tej okazji przygotowała wyjątkowy tort i inne niespodzianki. Niestety, podczas imprezy zdarzył się również przykry wypadek i celebrytka złamała nogę. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją stojącą o kulach. Do postu dołączyła komentarz, w którym wyznaje, że urodzinową zabawę i tak będzie dobrze wspominać.

Jakoś to mnie wcale nie dziwi, że wtedy, kiedy w Polsce panują największe upały, ja zostałam uraczona gipsem. Mimo wszystko nadal uważam, że to była jedna z lepszych imprez w moim życiu. Bawiłam się lepiej niż jubilat, co można wnioskować po załączonym obrazku.
 

Na prośbę jednej z internautek Edyta wyznała w komentarzu, co dokładnie się wydarzyło.

Napisz proszę, co się stało. Może nie jedną z nas uchronisz - zapytała fanka.
Nie wolno tańczyć na bosaka - odpowiedziała gwiazda.

Na pytanie o to, czy się poślizgnęła, odpowiedziała, że wydarzyło się coś "w tym stylu". Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Edycie szybkiego powrotu do zdrowia. 

LetiziaKrólowa Letizia zachwyca w białym garniturze

Więcej o: