Katarzyna Bujakiewicz wspomina Annę Przybylską. Miały specjalne określenie na swoją relację

Trwają przygotowania do filmu o życiu Anny Przybylskiej. Jej bliska przyjaciółka, aktorka Katarzyna Bujakiewicz, na planie miała czas na rozmyślenia i wspominki. Odczuciami postanowiła podzielić się na Instagramie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniła się z Anną Przybylską, z którą zawsze były dla siebie wielkim wsparciem. Siedem lat po śmierci aktorki zaczęto kręcić o niej film, w którym nie mogło zabraknąć jej bliskich. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Katarzyna Bujakiewicz podczas nagrań odbyła szczerą rozmowę o karierze i życiu prywatnym byłej partnerki Jarosława Bieniuka. Odczuciami postanowiła podzielić się na Instagramie. 

Katarzyna Bujakiewicz we wzruszających słowach wspomina Annę Przybylską

Katarzyna Bujakiewicz jest wdzięczna reżyserom za to, że zdecydowali się podzielić historią przyjaciółki. Nauczyła się od niej w życiu wiele, a przede wszystkim czerpania przyjemności z małych rzeczy. Miały także specjalne słowo, którym siebie nazywały. 

Opowiedziałam o mojej frędziarskiej przygodzie z Anią. Frędziary - tak siebie nazywałyśmy. Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy i tego, że dom musi pachnieć obiadem - wspominała Katarzyna Bujakiewicz.
 

Katarzynę Bujakiewicz i Annę Przybylską łączyła wyjątkowa więź, która dzięki dokumentowi nie zostanie zapomniana. Wzruszającymi słowami zakończyła wpis, dziękując przyjaciółce za to, że zawsze przy niej była.

Kilometry wspólnych spacerów połączone z degustacją drożdżówek to była nasza poznańska codzienność. [...] Dziękuję Aniu za twoją obecność w moim życiu...

Film z życia Anny Przybylskiej będzie można obejrzeć w kinach już 7 października.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.