Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie branżowej. Wspominano Piotra Woźniaka-Staraka. "Kochał ludzi"

Podczas gali finałowej pierwszej edycji konkursu "Wyobraź sobie" wręczono nagrodę im. Piotra Woźniaka-Staraka. Ze sceny padły piękne słowa na temat nieżyjącego producenta.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

25 czerwca odbył się wielki finał pierwszej edycji konkursu "Wyobraź sobie". Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Watchout Studio, czyli jeden z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Tego wieczoru oprócz głównej nagrody przyznano również specjalnie wyróżnienie im. Piotra Woźniaka-Staraka. Zanim ogłoszono laureata, zostało wyświetlone nagranie, na którym osoby z branży wróciły wspomnieniami do czasów, gdy współpracowały z mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka, która była na evencie, udostępniła całe nagranie na InstaStories. 

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w sieci wspomnienia na temat męża  

Na temat Piotra Woźniaka-Staraka wypowiedział się między innymi Wojciech Mecwaldowski. Aktor nie tylko podkreślił, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był bardzo oddany zawodowym projektom, ale również przyznał, że był to najlepszy producent, z którym miał okazję pracować.

Powiem szczerze, że było to jeden z najlepszych producentów, z którym pracowałem, ponieważ interesował się każdą osobą na planie. Widać, że zależało mu na tym, co robił. Kochał ludzi, z którymi pracował i oni jego kochali - powiedział Wojciech Mecwaldowski.

O podejściu Piotra Woźniaka-Staraka do pracy opowiedział również Edward Miszczak.

 On miał wszystko w małym palcu. Ten film był gotowy w jego głowie przed rozpoczęciem startu - mówił o jednym z projektów Woźniaka-Staraka.

W podobnym tonie wypowiedziały się również inny osoby, które także podkreśliły, że Woźniak-Starak był fantastycznym, zaangażowanym w swoją pracę producentem. Nagroda jego imienia powędrowała w ręce Mariusza Włodarskego.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

28298323

Więcej o: