Małgorzata Rozenek jak kolorowy ptak. W fantazyjnej kreacji wybrała się na Paradę Równości. "Możecie na mnie liczyć"

Małgorzata Rozenek od zawsze deklarowała pełne wsparcie dla osób LGBT+. Nic więc dziwnego, że postanowiła uczestniczyć w sobotniej Paradzie Równości w Warszawie. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała kreację, którą wybrała na tę okazję.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek nie boi się także wprost wyrażać poglądów, czy to poprzez głośne mówienie o metodzie in vitro, z której skorzystała, czy też broniąc praw osób należących do mniejszości seksualnych. W związku z tym 25 czerwca nie mogło zabraknąć jej na Paradzie Równości w Warszawie. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie w niezwykle oryginalnym kostiumie, który założyła na tę okazję. 

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Neonowa Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości. Wybrała bardzo nietuzinkową kreację

Z okazji sobotniej Parady Równości na profilu Małgorzaty Rozenek pojawiła się seria zdjęć i nagrań, na których prezentuje swoją stylizację na tę okazję. Żona Radosława Majdana zdecydowała się na neonowozieloną obcisłą sukienkę mini z odpinanymi długimi rękawami, do której dopasowała jaskraworóżowe buty na wysokim słupku i platformie. Całości dopełniają kolorowe skrzydła i warkoczyki.

 

W opisie zdjęcia wyraziła solidarność z osobami LGBT+, walczącymi o swoje prawa:

Tęczowi przyjaciele, zawsze możecie na mnie liczyć. Bo każda miłość jest szlachetna i piękna. Jestem z wami dziś na Paradzie Równości i każdego innego dnia - czytamy.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci w polskim show-biznesie. Żona Radosława Majdana działa jako rasowa influencerka, jest właścicielką własnej marki odzieżowej, napisała kilka książek, wzięła udział w paru programach telewizyjnych, a nawet zagrała w filmie Patryka Vegi. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,4 miliona obserwujących, których regularnie raczy nowymi treściami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.