Nie żyje znana dziennikarka. Przed śmiercią opublikowała wzruszający post

Nie żyje znana w Irlandii Północnej dziennikarka i prezenterka Aideen Kennedy. Jej ostatni wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych jest niezwykle przejmujący.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Aideen Kennedy miała 43 lata i od pewnego czasu zmagała się z poważną chorobą. Nie zostały jednak podane dokładne przyczyny jej śmierci. Prezenterkę w mediach społecznościowych pożegnali przyjaciele oraz współpracownicy ze stacji UTV, z którą związana była od wielu lat.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Ostatnie słowa Aideen Kennedy łamią serce: Życie nie ułożyło się dobrze

W połowie czerwca 2022 roku na Twitterze Aideen Kennedy pojawił się post, w którym dziennikarka poinformowała o tym, że jest ciężko chora i poprosiła internautów o modlitwę za nią.

19-ty dzień w szpitalu - odmówcie za mnie modlitwę. Krwawię wewnętrznie.

Tego samego dnia dodała kolejny wpis, w którym podziękowała wszystkim oddającym krew osobom.

Niech Bóg błogosławi ludzi, którzy oddają krew. Jestem w trakcie 12. transfuzji i nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak uprzejmy i bezinteresowny.

Niestety zaledwie trzy dni później opublikowała przejmujący post, w którym ze wszystkimi się pożegnała. Jej słowa nie pozostawiły nadziei, na to, że stan zdrowia Kennedy mógłby ulec poprawie. Zmarła następnego dnia.

Życie nie ułożyło się dobrze. Jestem tak samo chora, jak wtedy, gdy trafiłam do szpitala, więc w zasadzie wracam do domu, by umrzeć, ale korzystam z opieki paliatywnej. Dzieci o tym wiedzą. Jeśli kiedykolwiek spotkacie je na swojej drodze, wiedzcie, że to najmilsze, najsłodsze i najbardziej troskliwe dzieciaki - napisała Aideen Kennedy.

Po śmierci dziennikarki w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, w których pożegnali ją współpracownicy i przyjaciele. 

Rodzina UTV jest głęboko zasmucona odejściem naszej współpracowniczki i przyjaciółki Aideen Kennedy. Utalentowana reporterka przez wiele lat opowiadała historię z całej Irlandii Północnej naszym widzom" - napisała rzeczniczka stacji UTV.

Wzruszające słowa opublikowała na Twitterze również  jej przyjaciółka Emma Little-Pengelly.

Nasz czas tutaj na ziemi dobiegł końca. Żałuję tego. Teraz nie ma już dla ciebie bólu ani choroby. Żadnego smutku ani traumy. Najpiękniejsza, życzliwa dusza, jaką kiedykolwiek miałam okazję poznać. Nasze spacery i rozmowy, żarty i zabawa. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Żegnaj przyjaciółko.

Aideen Kennedy zmarła 18 czerwca 2022 roku. Osierociła syna i córkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.