TVP zaliczyła wpadkę na Festiwalu w Opolu. Widzowie szybko wyłapali błąd

Każdemu zdarzają się wpadki. Wie coś o tym z pewnością Telewizja Polska. W czasie transmisji 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pomylono imię i nazwisko frontmena zespołu Zakopower. Wszystko zauważyli uważni widzowie.

Więcej artykułów na temat wpadek telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

17 czerwca rozpoczął się 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas wydarzenia miało szansę zaprezentować się wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety, jak to w przypadku wydarzeń na żywo bywa, nie obyło się bez śmiesznych wpadek. Jedną z nich wyłapali czujni widzowie. Ta pomyłka z pewnością przejdzie do historii festiwalu.

Zobacz wideo 17 czerwca startuje 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Sebastian Karpiel-Bułecka pomylony z...Aleksandrem Sikorą

59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się w piątek. Podczas pierwszego dnia widzowie mogli wysłuchać przebojów wielkich artystów sprzed wielu lat. Odbył się także koncert muzyki folkowej, na którym pojawiła się m.in. Halina Mlynkova, czy Sebastian Karpiel-Bułecka. Między występami niektórzy artyści mieli możliwość krótkich rozmów z reporterami TVP. Jedną z nich miał Sebastian Karpiel-Bułecka, lider grupy Zakopower. Wtedy właśnie zdarzyła się bardzo zabawna wpadka. Wokalista został źle podpisany na pasku TVP.

Sebastian Karpiel-BułeckaSebastian Karpiel-Bułecka TVP / screen

Pod kadrem z twarzą Sebastiana Karpiel-Bułecką pojawił się zły podpis:

Aleksander Sikora.

Zamiast imienia i nazwiska wokalisty Zakopower pojawił się podpis prowadzącego "Pytanie na śniadanie", Aleksandra Sikory. TVP starała się szybko zareagować i dość szybko poprawiła błąd, ale czujni widzowie i tak zrobili zrzut ekranu, dzięki czemu później można było zobaczyć błąd w internecie. To nie pierwszy raz, kiedy w telewizji publicznej pojawił się błąd w nazywaniu bohaterów wydarzeń. Już kiedyś TVP pomyliło się w imieniu i nazwisku korespondentki TVP w Brukseli - Dominiki Cosić.

Też was rozbawiła wpadka TVP?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.