Karolina Pisarek i Roger Salla złożyli nietypową przysięgę małżeńską. Goście płakali ze wzruszenia

Karolina Pisarek i Roger Salla nie zdecydowali się na tradycyjny ślub w kościele. Pobrali się w obecności pastora, a do sieci trafił fragment przysięgi, którą złożyli, wymieniając obrączki.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Ten dzień z pewnością zostanie zapamiętany na długo - i to nie tylko przez modelkę i biznesmena, którego poślubiła. Odkąd wiadomo, że Karolina Pisarek i Roger Salla zaplanowali ślub na 10 czerwca, szczegóły ceremonii, wygląd sukni ślubnej, lista gości czy pierwszy taniec pary wzbudzają ogromne zainteresowanie. Sporo informacji udostępnili w mediach społecznościowych zaproszeni na to wydarzenie znajomi pary młodej, którzy relacjonowali niemal wszystko - od przygotowań, przez moment składania przysięgi, aż po imprezę weselną.

Zobacz wideo Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Krzysztof Ibisz wybrał prestiż i luksus. Jak wygląda apartament prezentera? Króluje minimalizm i elegancjaMinimalizm i elegancja. Jak wygląda apartament Krzysztofa Ibisza? Zobaczcie

Znamy tekst przysięgi małżeńskiej Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Modelka i biznesmen ślub zaplanowali nietypowo - zdecydowali się pobrać nie w sobotę, a w piątek. To jednak nie jedyna rzecz, która wyróżniała ich szczególny dzień. Mimo że Karolina Pisarek jest bardzo wierząca, ze względu na narzeczonego zgodziła się, aby ślubu udzielił im pastor. Ceremonia odbyła się w ogrodzie, a państwo młodzi spotkali się przy ozdobionym kwiatami ołtarzu. Menedżerka Pisarek Małgorzata Leitner uchwyciła na InstaStories moment przysięgi.

Daję ci tę obrączkę, jako symbol mojej miłości. Wybieram ciebie, aby dzielić z tobą moją życiową podróż. Daję cię tę obrączkę, aby obiecać ci moją miłość dziś, jutro i na zawsze - brzmiały słowa.

Leitner nie ukrywała, że ten moment niezwykle ją wzruszył. W instagramowej relacji zdradziła, że nie była jedyną osobą, która uroniła łzę, gdy narzeczeni składali przysięgę małżeńską.

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Karolina Pisarek w tym szczególnym dniu wyglądała naprawdę zjawiskowo. Na ceremonii wystąpiła w białej sukni z długimi marszczonymi rękawami i ciągnącym się po ziemi trenerem, który przymocowany był na wysokości pasa. Jak przyznała w "Dzień dobry TVN", kreacja została kupiona w Barcelonie i uszyta na zamówienie.

Więcej o: