Księżna Kate i książę William komentują jubileusz. Ich wypowiedź to HIT. Wiedzą, kto skradł całe show

Książę William i księżna Kate skomentowali platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Podziękowali poddanym za uczestnictwo w wydarzeniu i pokusili się o zabawny komentarz w stronę najmłodszego syna, księcia Louisa.

Bądź na bieżąco. Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Książę William i księżna Kate postanowili 6 czerwca 2022 roku podsumować platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Oprócz podziękowań padł też z ich strony dość zabawny komentarz. Fani bezapelacyjnie się z nimi zgodzili.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książę William i księżna Kate byli zachwyceni liczbą ludzi na jubileuszu królowej. Nie zapomnieli jednak o prawdziwej gwieździe wieczoru 

Rodzina królewska wspomniała w najnowszym wpisie na Twitterze o obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. W poście podziękowali wszystkim za to, że tak licznie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Napisali:

Co za fantastyczny weekend świętowania. Widok ludzi z całego kraju spotykających się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi był wyjątkowy" - podkreślili.

Zobacz też: Księżna Kate i książę William uświadomili księciu George'owi, że pewnego dnia zostanie królem. Jego reakcja rozbawiła ich do łez

Później dodali, że są bardzo wdzięczni Elżbiecie II za jej długie panowanie. Wspomnieli także o organizatorach wielkiego przyjęcia.

Od tłumów w alei Mall po społeczności organizujące imprezy uliczne w całym kraju, mamy nadzieję, że mieliście niezapomniany weekend.

Potem wspomnieli o najmłodszym synu, Lousie, który niewątpliwie w ciągu ostatnich dni stał się gwiazdą internetu. Jego niezapomniane miny i typowe dla dziecka, które przechodzi okres buntu, zachowanie, rozczuliły wszystkich. Rozbawienie rodzice napisali:

Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis...

Fani od razu zareagowali na ich słowa.

Ale mieliśmy ubaw! Haha, dziękujemy wszystkim.
Książę Louis wygrał wszystko!

Co myślicie o zachowaniu najmłodszego syna królewskiej pary? Też was rozbawiło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.