Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie będą hucznie świętować rocznicy ślubu. Nie pozwala im na to trudna sytuacja rodzinna

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens będą musieli przełożyć świętowanie drugiej rocznicy ślubu. Powodem takiej decyzji jest zły stan zdrowia ojca producenta telewizyjnego.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się zaledwie kilka tygodni po zaręczynach. Początkowo zapewniali, że ceremonia odbędzie się w Grecji, a na liście gości nie zabraknie kilkudziesięciu osób z show-biznesu. Po czasie okazało się jednak, że przyjęcie zostało zorganizowane w luksusowej willi projektantki pod Warszawą, a podczas uroczystości towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Za kilka miesięcy słynne małżeństwo miało świętować drugą rocznicę ślubu. Wszystko jednak wskazuje na to, że będą musieli zmienić plany.

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens muszą odłożyć w czasie świętowanie drugiej rocznicy ślubu

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z reporterką portalu jastrzabpost.pl zdradziła, że w tym roku wspólnie z mężem nie myślą o hucznym świętowaniu drugiej rocznicy.

Jeszcze nie mamy planów. W tej chwili Rinke jest w Amsterdamie, ponieważ jego tata dostał udaru, w związku z tym jest z nim. Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej. Tata ma 83 lata, więc to jest taka krucha i wrażliwa sytuacja. To jest nasz priorytet. Nie planujemy w tej chwili żadnych hucznych obchodów.

Jeżeli jednak stan zdrowia teścia Joanny Przetakiewicz poprawi się, to wówczas słynne małżeństwo będzie świętować w gronie przyjaciół.

Póki co (...) planujemy pojechać z naszymi przyjaciółmi, którzy będą obchodzić 25. rocznicę ślubu. Na to się bardzo cieszymy. Mam nadzieję, że się uda.

Życzymy zdrowia tacie Rinkego i trzymamy kciuki, aby projektantka i producent w miłej atmosferze spędzili drugą rocznicę ślubu.

Joanna PrzetakiewiczPrzetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają": Możliwość wolnego wyboru

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: