Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z dekoracjami na komunii córki. Weselny tort? Przy tym to pikuś

Pod koniec maja córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przyjęła pierwszą komunię świętą. Z tej okazji rodzice przygotowali Hani iście królewskie przyjęcie.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Sezon komunijny w pełni, a polskie gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami z tego ważnego dnia w życiu swoich dzieci. 22 maja Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie kilka fotografii, na których zaprezentowała m.in. swoją komunijną stylizację, a także okazały tort, którego nie powstydziłaby się prawdopodobnie żadna para na weselu. Kilka dni później aktorka uzupełniła relację z przyjęcia z okazji komunii świętej Hani, pokazując wygląd sali, dekoracje, a także desery, którymi uraczyła gości.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiada o randce w ciemno

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z komunii Hani

Na przyjęcie Szatanowie wybrali niezwykle urokliwe miejsce otoczone dużą ilością zieleni. Jak widać na zdjęciach, zdecydowali się skorzystać z faktu, że pogoda w maju zazwyczaj dopisuje, a gości przyjęli w ogródku zabezpieczonym zadaszeniem. Otoczenie ozdobiono pękami różowych, białych i złotych balonów i specjalną tabliczką z napisem "komunia święta". Nie zabrakło nawet dekoracji w kształcie ogromnej litery "H" od imienia córki Barbary Kurdej-Szatan.

Na stołach stanęły przezroczyste talerze ze złotymi sztućcami oraz różowymi serwetkami - dopasowanymi kolorystycznie do balonów. Oprócz spektakularnego, piętrowego tortu wrażenie robią także talerze pełne wykwintnych deserów, udekorowanych owocami i małymi literkami "H". 

 

Barbara Kurdej-Szatan w instagramowym poście podziękowała firmom, które pomogły jej w przygotowaniu przyjęcia. Odniosła się także do komplementów, które dostała za swój żółty garnitur i poinformowała, że kupiła go kilka lat temu.

Widziałam, że mój żółty garnitur zrobił furorę i nawet powstały jakieś artykuły, że to hit. To chyba was zmartwię, mam go już z cztery lata i jest z sieciówki. Ale kolory i fason zawsze w modzie! Na pewno coś podobnego znajdziecie - napisała.

Jak wam się podoba impreza Hani?

Więcej o:
Copyright © Agora SA