Córka Szatanów podeszła do pierwszej komunii świętej. Spójrzcie na tort. Prawie jak na weselu

Córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana dołączyła do grona dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii świętej. Aktorka pochwaliła się sesją fotograficzną z wyjątkowego dnia Hani, zaznaczając, jak bardzo był dla niej ważny.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Trwający obecnie okres komunijny nie omija także gwiazd, które chętnie chwalą się imprezami zorganizowanymi dla swoich dzieci. Pod koniec maja do pierwszej komunii podeszła między innym córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z sesji fotograficznej Hani, która - jak wynika ze słów Kurdej-Szatan - do przyjęcia sakramentu podeszła bardzo poważnie.

Zobacz wideo Rafał Szatan usypia syna

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Barbara Kurdej-Szatan chwali się zdjęciami córki z komunii

Szatanowie zorganizowali Hani niezwykle eleganckie przyjęcie. Rodzice i dziewczynka pozowali do zdjęć w ogrodzie, ozdobionym z tej okazji specjalnym napisem. Hania ubrana była w białą, prostą sukienkę, rozpuściła długie, sięgające już dalej niż do pasa włosy, a na głowie miała nieduży wianek z białych kwiatów.

Barbara Kurdej-Szatan na ten ważny dzień założyła bardzo modny ostatnio, elegancki żółty garnitur i postawiła na naturalny makijaż. Ojciec Hani prezentował się za to w brązowym garniturze w drobną kratkę. Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie również zdjęcie piętrowego, bogato zdobionego tortu. Aktorka zaznaczyła, że jest dumna z córki, dla której przyjęcie pierwszej komunii świętej było niezwykle ważnym przeżyciem.

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham - napisała na Instagramie.
 

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

W ten sam weekend do pierwszej komunii świętej podeszli również synowie Mai i Grzegoża Hyżych. Wokalistka nie tylko również pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych, ale też udzieliła z tej okazji wywiadu. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała o przygotowaniach do imprezy i nieoczekiwanie wbiła szpilę obecnej żonie byłego partnera.

Więcej o: