Angelina Jolie stosuje twarde zasady wychowawcze. Shiloh ma dosyć. Wie, jak uciec od matki

W tym tygodniu Shiloh Jolie-Pitt skończyła 16 lat. Mimo to okazuje się, że w domu Angeliny Jolie panują twarde zasady, co zaczyna powodować konflikty między nią a córką. W efekcie nastolatka myśli o ucieczce.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Angelina Jolie należy do grona najbardziej cenionych i rozpoznawalnych gwiazd Hollywood. Oprócz kariery aktorskiej aktywnie angażuje się w różnego rodzaju działania humanitarne. Oprócz tego uchodzi za bardzo dobrą matkę dla sześciorga swoich dzieci, Zahary, Maddoxa, Shiloh, Paxa oraz bliźniaków Vivienne i Knoxa. Jej metody wychowawcze powoli dają się jednak we znaki jednej z córek. Ponoć Shiloh Jolie-Pitt ma już dosyć niektórych zasad panujących w domu i zaczyna zastanawiać się, w jaki sposób nieco uwolnić się od rygoru matki.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Shiloh nie zgadza się z niektórymi zasadami Angeliny Jolie. Córka aktorki i Brada Pitta obmyśla plan, jak przed nimi uciec

Najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta właśnie skończyła 16 lat. To wiek, w którym większość młodych ludzi zaczyna kwestionować niektóre reguły i metody wychowawcze rodziców. Jak donosi "New Idea", wśród nich znajduje się także Shiloh. Według źródła serwisu nastolatkę denerwują twarde zasady, panujące w domu. 

Shiloh ma również godzinę policyjną o bardzo wczesnej godzinie. Jej ochrona musi ją przywozić z powrotem w domu o 20:00, bez wyjątków.

Prawdziwą kością niezgody okazuje się jednak prawo jazdy. Aktorka jest przeciwna, aby jej córka uczyła się jeździć, co Shiloh uważa za wyjątkowo niesprawiedliwe, gdyż jej bracia zdobyli uprawnienia w tym samym wieku:

Angelina nie pozwala jej nauczyć się jeździć. Nie widzi sensu, żeby Shiloh zrobiła prawo jazdy, biorąc pod uwagę, że jej córka ma całodobowy dostęp do szofera.

W efekcie córka Angeliny i Brada zaczyna myśleć o tym, w jaki sposób uwolnić się od twardej ręki mamy:

Shiloh się buntuje. Mówi nawet, że pojedzie do college’u tak daleko, jak to możliwe, tylko po to, aby uzyskać trochę wolności!

Spodziewaliście się po Angelinie Jolie takich restrykcji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.