Magdalena Stępień zwierzyła się z przykrej sytuacji. "Przechodziłam przez istne piekło"

Magdalena Stępień jakiś czas temu wyjechała z synem do Izraela, żeby podjąć się leczenia w jednej z renomowanych klinik. Teraz podzieliła się z fanami na Instagramie szczerym wyznaniem. Okazuje się, że przeszła niedawno przez prawdziwe piekło.

Więcej na temat aktualnych wydarzeń w świecie show-biznesu przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl

Magdalena Stępień znowu mierzy się ze sporym problemem w swoim życiu. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka wstawiła do sieci post, w opowiedziała, dlaczego była ostatnio tak mało aktywna w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Joanna Krupa Hanna Zborowska NevesKrupa prowadzała córkę na smyczy, a Zborowska-Neves swoją ugryzła

Magdalena Stępień zdradza, co się ostatnio u niej działo. Modelka miała trudny czas

Magdalena Stępień od dłuższego czasu walczy o zdrowie półrocznego syna, który choruje ma rzadką odmianę guza na wątrobie. Modelka po leczeniu w Polsce zadecydowała, że będzie leczyć dziecko w Izraelu, ponieważ jej zdaniem jest tam lepsza opieka lekarska. Niestety, leczenie w ośrodku jest bardzo kosztowne i teraz celebrytka znowu wznowiła zbiórkę pieniędzy, bo potrzebuje aż 600 tys. zł. Magdalena Stępień zaapelowała do fanów o pomoc w mediach społecznościowych. Podzieliła się także tym, co ostatnio przeżyła.

W ostatnich dniach przechodziłam przez istne piekło, dlatego było nas tu mniej. Nie będę się zagłębiać w szczegóły, bo to nie ma sensu. Pomału dochodzę do siebie. Choć sił mi nadal brak. Bardzo was proszę o dalsze udostępnianie zbiórki oraz chociaż najmniejsze wsparcie - podkreśliła.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram / Magdalena Stępień screen

Była partnerka piłkarza może liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy ochoczo udostępniają jej apel w mediach społecznościowych. Na jej prośbę zareagował także Qczaj, który opowiedział na swoich InstaStories o problemie, z jakim mierzy się Magdalena Stępień. Mamy nadzieję, że syn modelki - Oliwier, jak najszybciej wyzdrowieje i będzie mógł w spokoju się rozwijać oraz cieszyć dzieciństwem. 

Więcej o: