Tyler z Aerosmith trafił na odwyk. Nie brał narkotyków dziesięć lat. Zespół odwołał koncerty

Wokalista grupy Aerosmith trafił na odwyk. Muzycy grupy poinformowali fanów o odwołanych koncertach. Steven Tyler nie brał narkotyków przez ostatnie dziesięć lat. Wcześniej w swojej biografii wyznał, że w trakcie kariery wydał już na nie ponad sześć milionów dolarów.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Steven Tyler nie zagra planowanych koncertów z zespołem Aerosmith. Wokalista grupy, jeden z najsłynniejszych rockmanów na świecie, trafił na odwyk. Najprawdopodobniej koncert, który w czerwcu był planowany w Las Vegas, zostanie przeniesiony na jesień. Muzycy napisali także, jakie są prawdopodobne przyczyny powrotu wokalisty do narkotykowego nałogu po dziesięciu latach. 

Zobacz wideo Metamorfoza Glorianki na odwyku

Alicia SilverstonePamiętacie blondynkę z teledysków Aerosmith? Tak teraz wygląda Alicia Silverstone

Steven Tyler przeszedł operację stopy. Przez bolesną rekonwalescencję wrócił do narkotyków

Na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku pojawiło się oświadczenie muzyków. Wynika z niego, że Steven Tyler wrócił do nałogu po rekonwalescencji, która była następstwem operacji stopy

Jak wielu z was wie, nasz ukochany brat Steven przez wiele lat pracował nad swoją trzeźwością. Po operacji stopy, w celu przygotowania się na scenę i konieczności radzenia sobie z bólem podczas tego procesu, wrócił do nałogu i dobrowolnie przystąpił do programu leczenia, aby skoncentrować się na swoim zdrowiu i powrocie do zdrowia.
 

Muzycy zaznaczyli, że wokalista sam zgłosił się na odwyk i jednocześnie przepraszają fanów za konieczność odwołania niektórych koncertów. 

Jesteśmy zdewastowani, że tak wielu z was sprawiamy przykrość, szczególnie tym, którzy są naszymi lojalnymi fanami i często udają się w daleką podróż, by doświadczyć naszego show - poinformował zespół Aerosmith na swoim oficjalnym koncie.

Oświadczenie członków zespołu AerosmithOświadczenie członków zespołu Aerosmith Fot. Facebook.com/aerosmith

Wcześniej, w swojej biografii "Does the noise in my head bother you" Tyler wyznał, że w trakcie swojej kariery był uzależniony od marihuany, kokainy, metaamfetaminy, heroiny i LSD. Zdradził też, że łącznie wydał już na narkotyki ponad sześć milionów dolarów. 

Steven Tyler.Steven Tyler: Próbowałem gejowskiego seksu

Więcej o: