Pamiętacie elektryzującą blondynkę z teledysków Aerosmith? Tak teraz wygląda Alicia Silverstone

Gwiazda Alicii Silverstone rozbłysła po zagraniu w teledyskach grupy "Aerosmith". Sprawdziliśmy, czym aktorka obecnie się zajmuje i jak wygląda.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pamiętacie teledyski do słynnych utworów "Crazy" oraz "Crying" grupy "Aeorosmith"? Zagrała w nich bardzo charyzmatyczna blondynka, która dzięki klipom zdobyła ogromną popularność. Alicia Silverstone zagrała później w kilku dużych produkcjach i stała się gwiazdą z pierwszych stron gazet. 

Zobacz wideo Czy Julia Wieniawa chciałaby zrobić karierę w Hollywood?

Pamiętacie elektryzującą blondynkę z teledysków Aerosmith? Tak teraz wygląda Alicia Silverstone

Alicia Silverstone karierę w show-biznesie rozpoczęła w wieku 16 lat. Przypadła jej wtedy niewielka rola w kultowym serialu "Cudowne lata". W 1993 roku można było ją zobaczyć w kinowym debiucie. Zagrała w filmie "Zauroczenie", który stał się dla niej furtką do wielkich sukcesów. Produkcja okazała się wielkim hitem, a Alicia zdobyła dwie nominacje do prestiżowych nagród MTV Movie Awards. Chwilę później Silverstone wzięła udział we wspomnianych już teledyskach grupy "Aerosmith".

Alicia SilverstoneAlicia Silverstone youtube.com/ aerosmith

Od tego momentu aktorka zaczęła regularnie pojawiać się na dużym ekranie. Wystąpiła m.in. w "Słodkich zmartwieniach" czy "Batmanie i Robienie".  Po czasie jednak jej kariera zaczęła stopniowo wyhamowywać. Ostatnim dużym filmem z jej udziałem są "Wampirzyce" z 2012 roku.

Alicia SilverstoneAlicia Silverstone screen youtube.com/ Movieclips Trailers

W 2005 roku gwiazda poślubiła Christophera Jareckiego, a w 2011 roku urodził się ich syn Bear Blu. W 2018 roku para jrozwiodła się. Dzisiaj Alicia jest bardzo zaangażowana w pomoc zwierzętom. Założyła fundację "Alicia’s Animal Heaven" i wystąpiła w kilku spotach reklamowych, które promowały ochronę zagrożonych gatunków. Instagram Amerykanki pełen jest zdjęć, na których pozuje obok czworonogów.

Alicia Silverstone z synemAlicia Silverstone z synem instagram.com/ aliciasilverstone

Gwiazda kocha zwierzęta i dziką naturę. Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej aktualnych zdjęć Alicii Silverstone. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.