Grał z Amber Heard, teraz obnaża prawdę. "Wyciągnęła trochę kokainy". Mówi o kłamstwach

Steven Crowley grał z Amber Heard w filmie z 2008 roku. Teraz aktor opowiada, jak ówczesna 22-latka zażywała kokainę. Zwraca też uwagę na jej kłamstwa w sądzie.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Amber Heard w zeznaniach wielokrotnie przytaczała historie, w których Johnny Depp miał zażywać narkotyki. Ten zresztą od dawna nie ukrywa, że miał poważne problemy z uzależnieniem. Teraz jednak okazuje się, że również aktorka korzystała z nielegalnych substancji. Steven Crowley, który zna Heard doskonale, właśnie wyznał, że proponowała mu narkotyki na jednej z imprez. 

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

Johnny Depp, Jason MamoaJason Momoa "zeznaje" w procesie dekady. To nagranie to hit!

Grał z Amber Heard, a teraz opowiada, jak brała narkotyki

Film "Po prostu walcz" miał swoją premierę w 2008 roku. Amber Heard zagrała w nim jedną z głównych ról, a Steven Crowley wcielił się w trzecioplanowego bohatera. Aktorzy zaprzyjaźnili się na planie. Amerykanin pojawił się w jednym z odcinków na kanale "Popcorned Planet" i opowiedział, jak wyglądała ich relacja.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się u niej. Była w kuchni i zapytała mnie, czy imprezuję. Odpowiedziałem, że tak, a ona wyciągnęła trochę kokainy i zaczęła to robić. Odpowiedziałem, że nie przypuszczałem, że ma taką zabawę na myśli.

Crowley dodał, że denerwuje go, gdy obserwuje, jak Amber Heard zeznaje przed sądem. Jego zdaniem gwiazda kłamie.

Kiedy obserwuję proces i to, co się dzieje, to, rzeczą, która mnie naprawdę wkurza, są kłamstwa. Johnny Depp przynajmniej się do swoich problemów z alkoholem i narkotyków przyznaje. Ale z nią jest tak, że wiele osób wie, że to, co mówi, to nie jest prawda. Nie wiem jednak, dlaczego nikt nie reaguje.

Aktor powiedział również, jak luźny Heard miała stosunek do kokainy.

Kiedyś powiedziała, że wolałaby być uzależniona od kokainy niż od papierosów.
 

Media z niecierpliwością czekają na rozprawę, podczas której zeznawać ma Kate Moss. Gwiazda opowie o swoim związku z Johnnym Deppem za pośrednictwem łącza wideo.

Johnny Depp, Kate Moss, 1994Moss będzie zeznawać w sprawie Deppa i Heard. Tak wyglądał jej romans z aktorem

Więcej o: