Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na śniadanie" była oburzona ślubem Kourtney Kardashian. "Kpina z wiary"

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na śniadanie" wyraziła swoje oburzenie Kourtney Kardashian na ślubie. Ekspertka od show-biznesu stanęła w obronie Amerykanki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kourtney Kardashian właśnie poślubiła Travisa Barkera. Zdjęcia z pełnej przepychu uroczystości obiegły już świat. Sporo kontrowersji wywołał welon panny młodej z wizerunkiem Maryi. W "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska skomentowała strój gwiazdy. 

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Małgorzata Tomaszewska oburzyła się tym, co pokazano jej w "Pytaniu na śniadanie"

Tomaszewska wraz z Aleksandrem Sikorą poprowadziła poniedziałkowe wydanie "Pytania na śniadanie". W ramach kącika "Czerwony dywan" poruszony został temat wspomnianego ślubu. Gdy zaprezentowane zostały stylizacje osób biorących udział w ceremonii, Małgorzata oburzona zwróciła uwagę na welon Kourtney. Gwiazda uznała, że wizerunek Maryi na ślubnej kreacji to przekroczenie pewnej dopuszczalnej granicy.

Tam też jest Matka Boska na welonie! Nie rozumiem tego. Czy to jest jakaś kpina z wiary?

Ślub Kourtney KardashianŚlub Kourtney Kardashian Fot. Instagram/ alabamaluellabarker

Tomasz Sikora również wydał się oburzony. Jednak prowadząca kącik "Czerwony dywan" powiedziała, że oryginalny welon według niej nie miał nikogo urazić.

Nie sądzę, aby to była kpina z wiary. To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przenoszą taką sakralną symbolikę do świata mody i wydaje mi się, że to jest tylko i wyłącznie kwestia symboliki. Nie wydaje mi się, aby w dniu ślubu oni chcieli żartować czy prześmiewać wiarę.

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian i Travis Barker już po raz trzeci wzięli ślub. Pierwszy raz pobrali się w Las Vegas, ale okazało się, że związek nie został prawnie zalegalizowany. Następnie stanęli na ślubnym kobiercu w Kalifornii. Tam jednak ceremonia była bardzo kameralna i dlatego para postanowiła zorganizować uroczystość po raz kolejny.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.