Laura Breszka była miłością Antka Królikowskiego. Po latach wyznaje: Łączył życie rodzinne z imprezowym

Laura Breszka była kiedyś partnerką Antka Królikowskiego. Dziś aktor jest na ustach wszystkich ze względu na burzliwe rozstanie z Joanną Opozdą. Jak komentuje to jego dawna ukochana?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Antek Królikowski ostatnio ma poważne problemy osobiste i wizerunkowe. Najpierw rozstał się z Joanną Opozdą, tuż przed przyjściem na świat ich syna Vincenta. Plotkowano, że ma romans z sąsiadką. Później skompromitował się, promując galę MMA, na której miały się zmierzyć sobowtóry prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego i przywódcy Rosji Władimira Putina. Laura Breszka, z którą aktor był w związku dekadę temu, przyznała, że najnowsze informacje o jego życiu nie są dla niej zaskoczeniem. Dlaczego?

Zobacz wideo Spytaliśmy Małgorzatę Rozenek o sytuację Opozdy i Królikowskiego. Klasa!

Joanna OpozdaJoanna Opozda podzieliła się wizualizacjami pokoju Vincenta w nowym mieszkaniu

Laura Breszka wspomina związek z Antkiem Królikowskim

Laura Breszka z Królikowskim związana była wiele lat temu. Wówczas aktor twierdził, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Ona miała wówczas już córkę z poprzedniej relacji, dla Królikowskiego nie była to żadna przeszkoda, by zaangażować się w związek z koleżanką po fachu. Teraz Breszka jest szczęśliwa u boku Macieja Bartkowiaka. Zwykle nie mówi wiele o życiu osobistym, jednak przy okazji premiery e-booka "W niewoli Tindera", zdradziła reporterom Jastrząb Post, co sądzi o Antku Królikowskim. Aktorka twierdzi, że to, co się z nim teraz dzieje, nie jest dla niej zaskoczeniem. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda pokazała kawałek twarzy Vincenta. Wykapana mama!

Nie, nie jestem zaskoczona jakoś szczególnie, ale nie dlatego, że jest złym człowiekiem. Ja nie doświadczyłam niczego złego z jego strony. Świat jest taki zaskakujący i brutalny. Ja w ogóle tak nie dziwię się ostatnio. Życie się toczy, różne sytuacje się dzieją i jestem za tym, żeby nie oceniać – wyznała.

Zdradziła, jakim człowiekiem był Królikowski, w czasach trwania ich związku.

Łączył życie rodzinne z imprezowym. Dalej myślę, że jest rodzinny. Ciężko nie być przy tak licznej rodzinie - stwierdziła.

Aktorka zaznaczyła wyraźnie, że to nie ona powinna się wypowiadać na ten temat.

Więcej o: