Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak vs. schody. Miała problem z zejściem. Winne buty. Musiała skorzystać z pomocy

Beata Kozidrak występuje na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwalu. Za kulisami artystka zaprezentowała się w rockowej stylizacji. Jej oryginalne buty spowodowały, że miała trudności z zejściem po schodach.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?

Trwa Polsat SuperHit Festiwal. Podczas trzech dni muzycznej imprezy w Operze Leśnej wystąpią największe polskie gwiazdy. Jedną z nich jest Beata Kozidrak. Artystka nawet poza sceną stawia na nietuzinkowe kreacje. Oryginalne buty, które wybrała, przyczyniła się do tego, że musiała skorzystać z pomocy asystentki.

Doda, Justyna Steczkowska, Klaudia HalejcioPolsat SuperHit Festiwal. Doda przytulała się z Justyną Steczkowską

Beata Kozidrak zaprezentowała się w Sopocie w oryginalnych butach. Asystentka pomogła jej zejść ze schodów

Na początku maja Beata Kozidrak usłyszała wyrok w sprawie prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Sąd orzekł, że piosenkarka musi zapłacić karę grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych, 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego, została także objęta pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Sprawa nieco nadszarpnęła reputację wokalistki, Nie zmienia to jednak faktu, że nadal należy do grona najpopularniejszych artystek w Polsce. Liderka Bajmu jest więc jedną z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu.

Na wydarzenie przybyła wcześniej, z pewnością, by móc wziąć udział w próbach. Drugiego dnia festiwalu, przechadzając się po terenie Opery Leśnej, wokalistka miała na sobie czarny rockowy T-shirt z frędzlami oraz obcisłe kolarki. Elementem, który przyciągał największą uwagę, były jednak buty artystki. Gwiazda założyła pomarańczowe klapki na niebotycznie wysokich platformach. Obuwie wyglądało bardzo oryginalnie, utrudniało jednak poruszanie się. Przy schodzeniu ze schodów piosenkarka musiała wesprzeć się na ramieniu asystentki.

Beata Kozidrak Polsat SuperHit Festiwal 2022Beata Kozidrak Polsat SuperHit Festiwal 2022 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Paweł Domagała, Paulina Sykut, Krzysztof IbiszPolsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała nie dojechał do Sopotu. Dlaczego?

Jak Wam się podoba stylizacja Beaty Kozidrak?

Więcej o: