Maja Hyży świętuje komunię synów. Na uroczystości pojawił się były mąż piosenkarki. Mamy zdjęcia

Maja Hyży świętuje komunię synów. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gości. Nie zabrakło byłego męża piosenkarki, Grzegorza Hyżego, i jego partnerki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Maja Hyży 21 maja świętowała komunię swoich synów, bliźniaków Wiktora i Aleksandra, którzy przyszli na świat w 2012 roku. Wokalistka świętowała ten dzień w towarzystwie rodziny. Na uroczystości nie zabrakło ojca chłopców - Grzegorza Hyżego. 

Zobacz wideo Maja Hyży broni partnera przed hejterami

Maja Hyży świętuje komunię synów

Uroczystość odbyła się w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie. Niestety, pogoda dla dzieci i ich rodzin nie była łaskawa. W stolicy od rana wiał mocny wiatr i przelotnie padało. Jednak na zdjęciach, które zostały zrobione Mai Hyży przed świątynią, nie widać, by gwiazda miała zły humor. Wręcz przeciwnie, promienieje na nich szczęściem. Celebrytka tego dnia zdecydowała się na jasną koronkową sukienkę odcinaną pod biustem. Kreacja podkreśliła jej ciążowe kształty. Całość uzupełniały biała marynarka oraz kwiecista opaska we włosach. Hyży postawiła też na delikatny makijaż.

Maja Hyży z synamiMaja Hyży z synami Plotek Exclusive

Na uroczystości pojawił się także ojciec chłopców. Grzegorz Hyży przyszedł z żoną Agnieszką. Na zdjęciach widać, że byli małżonkowie zamienili w kościele kilka słów. Maja Hyży była natomiast w towarzystwie partnera Konrada, jego córki Blanki oraz wspólnej pociechy, małej Antoniny. 

Maja Hyży z rodzinąMaja Hyży z rodziną Plotek Exsclusive

Jak podaje Fakt.pl po uroczystości odbyło się przyjęcie. Maja Hyży zaprosiła aż 60 osób.

Zajrzyjcie do naszej galerii, znajdziecie tam więcej zdjęć z uroczystości.

Zobacz również: Narzeczony Mai Hyży opowiada o ich związku. "Przez kilka lat mijałem ją jak powietrze"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.