Klaudia Halejcio jest zaręczona? Czy nie jest? Zapytaliśmy ją o to [PLOTEK EXCLUSIVE]

Klaudia Halejcio w rozmowie z dziennikarzem Plotka, Cezarym Wiśniewskim, zdradziła, skąd ma piękny pierścionek na palcu. Czy szykuje się kolejny bajkowy ślub w polskim show-biznesie?

Bądź na bieżąco. Więcej o ślubach gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Klaudia Halejcio od 2020 jest związana z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Para wychowuje razem roczną córkę Nel. Aktorka pojawiła się pierwszego dnia imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie i porozmawiała z reporterem Plotka na temat kreacji ślubnych. Dziennikarz w trakcie rozmowy zauważył także, że niedawno celebrytka chwaliła się w mediach społecznościowych z pięknym pierścionkiem. Aktorka zdradziła, czy to zaręczynowy. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zaręczyła się?!

Klaudia Helejcio zdradza, co myśli o ślubie i skąd ma pierścionek. Jej odpowiedzi są nieoczywiste 

Aktorka w wywiadzie dla Plotka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, skąd ma luksusowy pierścionek. Okazuje się, że kupiła go sobie sama z okazji 30. urodzin. 

Pokazałam pierścionek, ale on był z miłości do samej siebie. To był pierścionek kupiony na trzydziestkę.

Jak udało się ustalić, Klaudia Helejcio nieszczególnie myśli także o ślubie. Aktorka od lat pracuje w show-biznesie i wielkie imprezy nie robią na niej wrażenia. Następnie podkreśliła, że nigdy ceremonia ślubna nie była jej marzeniem.

Nigdy nie myślałam specjalnie o moim weselu i to nigdy nie było moim marzeniem. Może to też wynika z tego, że takie niezwykłe rzeczy, piękne bale dzieją się w moim życiu bardzo często. Na tym też polega moja praca. Jakbym marzyła o ślubie, to byłby w małym gronie i kameralny. Nie wiem nawet, czy wtedy nie bylibyśmy tylko sami.

Trzeba przyznać, że celebrytka ma konkretne stanowisko w tej sprawie i nie przejmuje się presją społeczną, tylko żyje po swojemu. Co myślicie o jej wypowiedzi? Podzielacie zdanie Klaudii Halejcio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.