Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie z mężem. Fani pomylili go z Miśkiem Koterskim. To nie żart

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie, na którym jest przytulona do ukochanego Oskara Wojciechowskiego. Fani są w szoku. Partner gwiazdy jest uderzająco podobny do Miśka Koterskiego.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Partnerem Klaudii Halejcio jest Oskar Wojciechowski. Mężczyzna jest przedsiębiorcą i stoi na czele kilku dużych spółek działających w obszarze e-commerce oraz nowych technologii. W czerwcu zeszłego roku zakochani przywitali na świecie córkę Nel. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami skrawkami ze swojego życia rodzinnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz pokazała wspólne zdjęcie z partnerem. Internauci zwrócili uwagę, że mężczyzna jest podobny do Michała Koterskiego.   

Zobacz wideo Klaudia Halejcio została okradziona w Paryżu

Uśmiechnięta Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęcie z synem: Jesteś dla mnie oczkiem w głowieUśmiechnięta Joanna Opozda dodała nowe zdjęcie z synem: Jesteś dla mnie oczkiem w głowie

Partner Klaudii Halejcio jest uderzająco podobny do Miśka Koterskiego?

Media społecznościowe są dla Klaudii Halejcio bardzo ważne i nic dziwnego, w końcu zarabia, publikując sponsorowane wpisy. Jej konto na Intagramie śledzi ponad 600 tys. użytkowników. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z podróży. Ostatnio mogliśmy śledzić jej wypad do Paryża oraz Dubaju. Na profilu nie brakuje również zdjęć z najbliższymi. Fotografie jej partnera nie pojawiają się jednak zbyt często. Teraz z okazji 30. urodzin Oskara Klaudia udostępniła fotografię, na której przytula ukochanego.

Spełnienia marzeń kochanie. Kocham cię.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci, którzy rzadko mają okazję oglądać zdjęcia partnera Klaudii, na początku pomylili go z Miśkiem Koterskim.

W pierwszej chwili zobaczyłem Koterskiego.
Wszystkiego najlepszego dla Oskara. Przez chwilę myślałam, że widzę Miśka Koterskiego.

W komentarzach nie zabrakło również urodzinowych życzeń. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko się do nich przyłączyć. 

Paulina PszechPaulina Pszech z "Top Model" pokazała zdjęcia ze ślubu. Bardzo się zmieniła?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o: