Patryk Vega wyreżyseruje anglojęzyczny film o Putinie! Ma już dosyć tworzenia w Polsce

Patryk Vega zrobi film o Władimirze Putinie. Widzowie będą mogli zapoznać się z początkami politycznej kariery dyktatora, jak i jego rządami na fotelu prezydenta Rosji. W roli głównej ma wystąpić międzynarodowa gwiazda.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niezależnie od tego, co myślimy o filmach Patryka Vegi, jedna rzecz jest bezsporna. Przyciągają one do kin rekordową liczbę widzów. Teraz reżyser chce podbić świat. Podczas festiwalu w Cannes powiedział portalowi The Hollywood Reporter, że przymierza się do pierwszej anglojęzycznej produkcji.

Zobacz wideo Radosław Majdan o scenach seksu Rozenek: Na początku coś sugerowało, że będę zazdrosny

Katerina TichonowaCórka Putina spotyka się z Igorem Zełenskim. Mają wspólnie wychowywać dziecko

Patryk Vega wyprodukuje film o Władimirze Putinie

Film ma przedstawić drogę Władimira Putina do władzy. Akcja ma się rozpocząć w momencie, gdy ten był zastępcą mera Petersburga, a zakończyć na wybuchu wojny w Ukrainie. The Hollywood Reporter podaje, że widzowie będą mogli m.in. dowiedzieć się o związkach dyktatora z mafią i zobaczyć, w jaki sposób prezydent Rosji konsolidował władzę. Reżyser chce spróbować swoich sił za granicą, ponieważ czuje, że nie jest odpowiednio szanowany w Polsce.

Mam złą prasę, ponieważ jestem królem kas. Nie mogę się dalej rozwijać w Polsce. Czuję, że ten krok jest naturalnym postępem w mojej karierze.

Na produkcję filmu przeznaczonych ma być 12 milionów dolarów. W głównej roli Vega chce obsadzić amerykańską lub międzynarodową gwiazdę, a reszta obsady ma pochodzić z Europy. Zdjęcia będą kręcone w Polsce, Litwie i Malcie. Reżyser przekonuje również, że doświadczenie z pracy w Polsce zamierza przełożyć na rynek zagraniczny.

Umiem zrobić film w 13 dni za 300 000 dolarów. Umiem zrobić film według tego samego harmonogramu, używając tych samych kamer za 10 proc. budżetu producentów z Australii, a nawet Hollywood. Więc wiem, co mogę zrobić z budżetem 10 milionów dolarów.

Film ma już roboczy tytuł - "The Vor in law". Wcześniej jednak do kin trafi ostatnia polska produkcja Patryka Vegi. Będzie to jego autobiografia, która premierę będzie miała 30 września tego roku.

Miliarder Elon Musk podczas konferencji prasowej w Waszyngtonie. USA, 9 marca 2020r.Elon Musk miał molestować pracownicę. "Obnażył się, dotknął jej bez pozwolenia"

Więcej o: