Michał Wiśniewski zapytany o zaręczyny Dominiki Tajner. Odpowiedź mówi wiele o ich relacjach

Michał Wiśniewski postanowił skomentować zaręczyny Dominiki Tajner i Mariusza Wacha. Wokalista cieszy się szczęściem byłej żony i życzy narzeczonym jak najlepiej. Zdradził też, czy został zaproszony na ślub.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiedli się w 2019 roku. Obecnie oboje są szczęśliwi u boku nowych partnerów. Wokalista po raz kolejny się ożenił. Razem z piątą żoną, Polą, doczekali się syna. Chłopiec otrzymał imiona Falco Amadeus. W życiu uczuciowym córki Apoloniusza Tajnera również świetnie się układa. Niedawno celebrytka zaręczyła się Mariuszem Wachem, jednym z najsłynniejszych polskich pięściarzy. Lider Ich Troje zdradził, co myśli o zaręczynach byłej partnerki.

Michał Wiśniewski został zapytany o zaręczyny Dominiki Tajner. Odpowiedź może zaskakiwać

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post Michał Wiśniewski przyznał, że cieszy się, że Dominika Tajner odnalazła miłość. Wokalista zdradził, że osobiście pogratulował byłej żonie.

Gratulowałem. Osobiście. Cieszę się bardzo. Chcę mieć wokół siebie szczęśliwych ludzi. Cieszę się jej szczęściem. Bardzo dobrze jej życzę. Zawsze życzyłem i zawsze będę jej dobrze życzył - powiedział.

Lider Ich Troje został też zapytany o to, czy pojawiłby się na ślubie Dominiki Tajner i Mariusza Wacha.

Nie wiem, na razie nie dostałem zaproszenia, nie będę dywagował - stwierdził.

Piosenkarz zdradził, że nie miał jeszcze okazji osobiście poznać nowego wybranka byłej żony. Obejrzał jednak komedię romantyczną "Poskromienie złośnicy" z jego udziałem.

Myślicie, że Michał Wiśniewski zostanie zaproszony na ślub Dominiki Tajner i Mariusza Wacha?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.