Izabela Kuna tańczy na rurze! Pochwaliła się trudnymi pozami. "Obłędnie pani wygląda"

Izabela Kuna udostępniła na Instagramie zdjęcia z treningu tańca na rurze. Aktorka dołączyła komentarz, w którym przekonuje internautów, że w każdym wieku powinni robić to, na co mają ochotę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Izabela Kuna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie publikuje selfie, nie brakuje również zdjęć z podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Teraz jednak gwiazda zaskoczyła internautów swoim najnowszym postem. Aktorka podzieliła się fotografiami, na których prezentuje swoje umiejętności w tańcu na rurze. 

Zobacz wideo Izabela Kuna opowiada o filmie "Teściowie"

Izabela Kuna pokazała na Instagramie, jak tańczy na rurze

Taniec na rurze z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. W świadomości społecznej powszechne jest już zrozumienie, że ta aktywność to przede wszystkim sport. Za jego uprawianie wzięła się również Izabela Kuna. Na Instagramie pokazała serię zdjęć z treningów. Do postu dołączyła komentarz, w którym w zabawny sposób przyznaje, że początki tej przygody są dla niej bardzo trudne.

Zwariowałam. Ćwiczę jogę, tańczę na rurze (Marek twierdzi, że głównie stoję). Jem albo nie jem, za to w łóżku zawsze mam czekoladę z orzechami albo cukierki. Bardzo żałuję, że nie jestem młodsza i że nie wiem więcej. Na razie jestem zadowolona. Czego wszystkim życzę. Ahoj przygodo.
 

Aktorka dodała jeszcze dygresję po angielsku, która ma zachęcać osoby w każdym wieku, do robienia wszystkiego, na co mają ochotę.

Jeśli masz 50 lat, możesz zrobić wszystko.

Post wzbudził duże zainteresowanie. Wielu internatów w komentarzach zgadza się z przesłaniem aktorki, według której wiek to tylko liczba.

Zaczęłam chodzić na pole dance w wieku prawie 45 lat. Zawsze jest dobry moment na rozpoczęcie czegoś nowego.
Obłędnie pani wygląda. Jest nadzieja dla nas dziewczyn po 40. roku życia.
Właśnie o to chodzi w życiu.

W pełni zgadzamy się ze słynnym powiedzeniem: człowiek ma tyle lat, na ile się czuje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.