Rodzice Alicji Bachledy-Curuś mają powód do radości. Aktorka zaskoczyła ich ważną nowiną. "Doczekali się"

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się rodzicom ważną nowią. Ci z tej okazji zoragnizowali uroczystą kolację.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Alicja Bachleda-Curuś kilkanaście lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec zawsze chciał, aby miała zajęcie poza aktorstwem. Wtedy rozpoczęła studia na Uniwersytecie Kalifornijskim. W czerwcu ubiegłego roku poinformowała, że udało jej się ukończyć kolejny etap edukacji. Swojej promotorce zaimponowała analizą poezji i literatury.

Zobacz wideo Wersow rzuciła studia! Jak zareagowała rodzina?

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Alicja Bachleda-Curuś wraca na studia 

Alicja Bachleda-Curuś po zrobieniu magisterki na kierunku historia sztuki zdecydowała się kontynuować edukację. Informator "Na Żywo" podaje, że aktorka wybiera się na studia doktorskie. Ta wiadomość bardzo ucieszyła rodziców, którzy natychmiast zorganizowali jej uroczystą kolację. 

Z tej okazji jej rodzice zaprosili córkę na kolację. To dla nich wielka radość, a szczególnie dla jej taty Tadeusza, który jest geologiem i nie do końca był zadowolony z tego, że ukochana córeczka została aktorką. Marzył, że będzie miała konkretny zawód i doczekał się - zdradza bliska osoby rodziny Alicji Bachledy-Curuś.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś dostała od syna prezent. W środku specjalny liścik. Słodko

Alicja Bachleda-Curuś od zawsze chciała mieszkać w Stanach Zjednoczonych

W jednym z wywiadów dla "Harper’s Bazaar" aktorka wyznała, że już jako kilkuletnia dziewczynka mówiła, że chciałaby się związać z Amerykaninem. Uważała, że są dużo przystojniejsi i mają bielszy uśmiech. W wieku 19 lat spełniła dziecięce marzenie i się przeprowadziła. Początkowo podpisała kontrakt z niemieckim Universalem. Później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rzeczywistość początkowo nie była łaskawa.

Więcej o: