Eurowizja. Krystian Ochman zawojował sceną, ale fani dopatrzyli się "wpadki". Wszystko przez tancerki

Występ Krystiana Ochmana zapewnił Polsce awans do wielkiego finału podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Pomimo że jego show było bardzo dopracowane, to zdaniem internautów nie obyło się bez drobnej "wpadki". Co takiego wydarzyło się na scenie?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Występ Krystiana Ochmana podbił serca zarówno publiczności zgromadzonej pod sceną, jak i tej przed ekranami telewizorów. W sieci nie brakuje komplementów skierowanych pod jego adresem. Fani zachwycają się zarówno niezaprzeczalnym talentem wokalisty, jak i niewymuszonym urokiem osobistym oraz bijącym od niego ciepłem. Tym, na co jeszcze zwrócili uwagę internauci, była wizualna strona show. Niektórzy uważają, że podczas muzycznego widowiska doszło do wpadki. Czy rzeczywiście tak było?

EurowizjaNagie pośladki na scenie. Kontrowersji podczas Eurowizji było o wiele więcej

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Eurowizja 2022. Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana?

Na scenie wokaliście towarzyszyły cztery tancerki z grupy Agustina Egurroli. Kobiety ubrane w czarne poszarpane stroje wiły się ekspresyjnie dookoła artysty. W pewnym momencie wydawało się, jakby jedna z nich przez przypadek wpadła na Ochmana. Zdaniem internautów dziewczyna przeszkodziła mu w występie, ponieważ nie potrafiła opanować swoich ruchów.

Eurowizja 2022Eurowizja 2022 Screen: YouTube/@Eurovision Song Contest

Eurowizja 2022Eurowizja 2022 Screen: YouTube/@Eurovision Song Contest

Okazuje się jednak, że nie była to żadna "wpadka". Choreografia zostało dokładnie przemyślana i dopracowana. Zadaniem tancerek było zaczepianie i "atakowanie" Ochmana. Miało to wyglądać tak, jakby wokalista stał w wodzie i walczył z żywiołem. Agustin Egurrola w rozmowie z Plejadą zdradził, ile trwało opracowanie układu zaprezentowanego podczas występu w Turynie.

Wszystko poszło bardzo szybko. Chodziło o to, żeby otoczyć Krystiana i dać mu wsparcie emocjonalne. Podążyliśmy za nim, za jego wyobraźnią i emocjami, dlatego praca szła nam bardzo szybko - powiedział choreograf.

Trzymamy kciuki za Krystiana i życzymy mu zwycięstwa podczas finału, który odbędzie się w sobotę 14 maja.

Eurowizja 2022. Krystian OchmanEurowizja 2022. Krystian Ochman podbił scenę. "Zasługuje na finał"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: