Katarzyna Glinka pokazała jasny salon. Dominują szarości, ale ten kolor foteli skupia uwagę

Katarzyna Glinka, przy okazji współpracy z producentem paneli, pokazała wnętrza swojego mieszkania. Pokój dzienny to przede wszystkim stonowane kolory. Cóż za spokój.

Więcej na temat mieszkań polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Kariera Katarzyny Glinki od kilku lat wygląda dosyć podobnie: aktorka nieustannie od 2007 roku wciela się w rolę Kasi Górki w "Barwach szczęścia", ponadto artystka grywa również na scenach stołecznych teatrów. Glinka nie może narzekać na brak pracy - prócz aktorskich obowiązków, aktywnie działa również w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 230 tysięcy osób. Tak popularne konto jest obiektem zainteresowania licznych reklamodawców.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka pokazała salon. Wcześniej zobaczyliśmy, jak wygląda jej kuchnia. "Klasyczna"

Ostatnio Glinka zdecydowała się na współpracę z producentem paneli. Na zamieszczonych fotografiach pokazywała podłogę w swoim domu. Nie brakowało również szerszych kadrów - w ten sposób mogliśmy podejrzeć salon aktorki. Pokój dzienny jest zdominowany przez różne odcienie szarości. Serialowa Kasia Górka zdecydowała się na proste, ale estetyczne rozwiązania. Uwagę zwraca brązowy żyrandol o abstrakcyjnym kształcie, który oświetla okrągły stół.

 

To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Glinka pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Na początku maja pochwaliła się kuchnią. Pomieszczenie sprawia wrażenie przestrzennego i eleganckiego. Współpracująca z Glinką projektantka zdecydowała się na połączenie ciemnego kamienia z drewnem. Tak powstała kuchenna wyspa, o której marzyła.

 
Pytaliście mnie często, jak wygląda moja kuchnia - jest klasyczna. Mam wyspę, o której marzyłam, przestrzeń do wspólnego gotowania i stołki dla towarzystwa. I jest drewno, które tak kocham… - czytamy w opisie towarzyszącym zdjęciu kuchni.

Jak podoba wam się mieszkanie Katarzyny Glinki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.