Amber Heard prawie straciła równowagę na widok Johnny'ego Deppa. Wszystko się nagrało

Kamery uchwyciły moment, kiedy Johnny Depp i Amber Heard stanęli w sądzie twarzą w twarz. Ona wzdrygnęła się, on pozostał niewzruszony.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Minął już miesiąc od rozpoczęcia najgłośniejszego procesu sądowego ostatniej dekady. Każda rozprawa dostarcza nowych informacji o tym, co miało dziać się w domu Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Emocje stale rosną, w związku z czym każdy ruch byłych małżonków jest szeroko omawiany w mediach. Ostatnio kamery uchwyciły sytuację, gdy w czasie przerwy obiadowej Johnny Depp zbliżył się do miejsca, w  którym znajdowała się Amber Heard.

Zobacz wideo Armie Hammer wielkim problemem twórców "Śmierci na Nilu". Czyli o tym, jak skandale mogą niszczyć kariery

Proces o zniesławienie. Amber Heard wzdrygnęła się na widok zbliżającego się Deppa

Podczas drugiego dnia przesłuchania Amber Heard ze spuszczonym wzrokiem udała się na przerwę obiadową. W tym samym czasie salę sądową w Wirginii opuszczał Johnny Depp. Gdy byli partnerzy stanęli twarzą w twarz, doszło do sytuacji, o której rozpisują się fani na mediach społecznościowych. 

Gwiazda "Aquamana" patrzyła w dół i zdawała się nie zauważać byłego męża, który z kolei wstał ze swojego miejsca, aby udać się do wyjścia. Wtem aktorka podniosła głowę, a gdy zauważyła, kto się do niej zbliża, odruchowo cofnęła się i wzdrygnęła z przestraszonym wyrazem twarzy. Wyglądała, jakby na chwilę niemalże straciła równowagę. Wówczas strażnik wszedł pomiędzy byłych małżonków i ręką wskazał Deppowi, aby poczekał. 

Kamerom udało się uchwycić reakcję aktora na tę niecodzienną sytuację. Niczym niezrażony wzruszył lekko ramionami, wydał dźwięk przypominający chichot i odwrócił się w stronę reprezentujących go prawników. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.